Середа, 29 Листопада

Альтернативні джерела продукують близько 35% електроенергії на Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Альтернативна енергетика на Львівщині виробляє близько 382 МВт. Це близько 40% від загальної кількості виробленої електроенергії зі встановленої потужності.

Про це в інтерв’ю LVIV.MEDIA розповів керівник Департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Львівської обласної військової адміністрації Богдан Кейван.

За його словами, загалом в Україні частка «зеленої енергетики» становить близько 13%, тож Львівська область перспективна в цьому плані.

Богдан Кейван також додав, що на Львівщині працює 82 об’єкти альтернативної енергетики (74 сонячні електростанції, три вітрові електростанції, три об’єкти малої гідроенергетики й три біогазові установки).

«Загальна потужність цих об’єктів становить близько 380 МВт. Також заплановано спорудити ще чотири гідроелектростанції, однак це досить тривалий процес», — зауважив посадовець.

2290 домогосподарств встановили сонячні панелі. Загальна потужність цих об’єктів близько 59 МВт. Щоб скористатися програмою, необхідно підписати договір із компанією та встановити обладнання. Далі потрібно надати нам пакет документів: договір, виписки з банку, вартість обладнання тощо. Далі заявку розглядатиме комісія депутатів обласної ради, які дають погодження, а потім ОВА фінансує.