Алла Мазур повернулася до ефірів після лікування раку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відома українська телеведуча Алла Мазур, у якої минулого року діагностували онкологічне захворювання, повернулась до щотижневих ефірів програми “ТСН.Тиждень” і, як справжня модниця, експериментує з образами.

“Основна частина лікування позаду, прогнози добрі. До медиків звернулась вчасно – показала операція. Сили відновлюються. І можу нарешті повернутись до улюбленої справи. В команду ТСН-тижня: з якою не втрачали зв’язку ні на день. І в студію: де весь цей час були на інформаційній передовій мої улюблені колеги. Всім ще раз щиро дякую за підтримку: ця добра енергія справді дуже помічна, я переконалась”, – написала на своїй Фейсбук сторінці Мазур 3 тижні тому.

Вперше, 4 червня, Мазур з’явилася в ефірі у розкішній сукні-вишиванці темно-синього кольору.

“Я особливо рада вітати вас, бо поки лікувалася й оперувалася, щоб могли ми бачитися й далі, країна проходила своє випробування – увійшла в карантин і вже збирається з нього виходити”, – зазначила ведуча.

Також Алла Мазур напередодні нагадала українцям про засоби безпеки під час пандемії коронавірусу і закликала не нехтувати цим.

“А оскільки повертаюсь тоді, коли про здоров’я мусить думати вся країна, навіть весь світ – хочу попросити вас про одну річ. Ми всі втомились від карантину і закритих приміщень. Всім хочеться вирватися на волю і свіже повітря. Але пам’ятаймо: з послабленням карантину коронавірус нікуди не зник. Коли вирішуєте, чи одягати маску, йдучи в людне місце – пригадайте. Поряд з тими, в кому вже оселився вірус, але ще себе не виявив- можуть опинитися люди з мінімальним імунітетом. Ті, хто ще лікується від онко. Або тільки недавно одужав. Ваші друзі і знайомі після операції. Або просто ослаблені. Для них зустріч з вірусом може стати фатальною. Маска, яку носимо правильно і в потрібному місці, і соціальна дистанція, до якої нас закликають – це не тільки наша особиста справа. Для когось – це справді питання життя. Нехай у кожного з нас – воно буде довгим і щасливим!”