Понеділок, 26 Лютого

Аліна Паш таки зізналась, що співала в окупованому Криму з Іриною Білик

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Співачці Аліні Паш, яку продовжують критикувати в мережі за поїздку до окупованого Криму в 2015-му році та надання фальшивої довідки про перетин адмінкордону, схоже, набридло вигрібати з цієї халепи самій.

Артистка заявила, що тоді виступала на весіллі в якості бек-вокалістки Ірини Білик.

У своєму Instagram дівчина написала, що зараз допомагає українській армії, але навіть цього виявилася недостатньо, щоб реабілітуватися в очах українців після її концерту в Криму, куди вона їздила до знайомих на весілля.

“Намагаєшся робити все, що можеш, для України, визнаєш і вибачаєшся за помилки минулого, але все одно залишаєшся тотальним ворогом для певної публіки, тому що, очевидно, до справжніх ворогів дотягнутися важкувато, а так є розрада – завжди можна вколоти свого улюбленого антигероя у трендах соцмереж. І закривати очі на гірші і свідомі прояви інших діячів, тому що не модно”, – написала артистка.

Також вона зазначила, що зовсім скоро українці навчаться прощати один одного і дивитися більш широко на різні ситуації.

“Ну нічого, суспільство, всі ми навчимося бачити ширшу картину, дивитися в деталі, визнавати помилки і прощати один одного, тому що це ознака сильного і свідомого суспільства, яким ми точно стаємо, за яке зараз відчайдушно боремося”, – додала Паш.

Нагадаємо, раніше Аліна говорила, що то було весілля “родичів членів команди”.

Як відомо, сама Ірина Білик свій візит на окупований півострів у 2015-му році не заперечувала. Ба більше, зірка чесно казала, що летіла через москву, оскільки автівкою туди дістатися було б дуже важко.