Вівторок, 21 Травня

Активісти хочуть звільнити вул. Ш. Руставелі від торговців квітами

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для цього створили петицію та збирають голоси львів’ян. Стартувало голосування 9 жовтня і триватиме два місяці, інформує Львівська газета.

Річ у тому, що на вул. Ш. Руставелі на тротуарі вздовж Стрийського ринку щодня збираються продавці квітів. Вони щільно розставляють відра із своїми букетами, тож пройти тротуаром до пішохідного переходу вкрай важко. Так само заважає стихійний базар зупинці транспорту.

«Тротуар, зупинка транспорту та пішохідний перехід на вулиці Шота Руставелі між вулицями Волоською та Франка вздовж ринку захаращений відрами з квітами, які виставляють продавці, а також підставками під парасольки, що закривають квіти від дощу», – каже автор петиції Олександр Довженко.

Особливо важко пробиратися цією ділянкою людям з інвалідністю та мамам із дитячими візочками.

Через це часто пішоходам доводиться виходити на проїжджу частину, ризикуючи власним життям і створюючи аварійні ситуації.

Олександр Довженко наголошує, що раніше фасад Стрийського ринку реконструювали, а там облаштували крамнички для продавців квітами, однак вони так і не звільнили тротуар.

«Нас дивує неспроможність органів місцевого самоврядування примусити десяток людей дотримуватись законів і правил. Якщо влада безсила у розв’язанні таких елементарних проблем, можливо, на відповідальних посадах не ті люди?», – дивується активіст.

Тож львів’ян просять підписати петицію, оскільки інтереси бізнесу не можуть бути вищими за безпеку містян.

Петиція (потрібно спочатку зареєструватись): e-dem.in.ua