Понеділок, 24 Червня

Акробат «Цирку дю Солей» проводить тренування для львів’ян на час карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Юрій Карплюк, який 10 років професійно займається акробатикою, зараз не їздить на гастролі з “Cirque du Soleil” через пандемію коронавірусу. Відтак, на час карантину чоловік вирішив організувати тренування для себе та охочих.

Він проводить заняття за символічну плату, склад групи налічує до 7 людей, повідомляє Суспільне.

Завдяки рокам досвіду у акробатиці, чоловік добре знає як виконувати вправи, щоб працювали усі групи м’язів.

Тренування Юрій Карплюк проводить на стадіоні 97-ї школи у Львові. За його словами, на тренування можуть приходити люди різного віку. У соцмережах зголосилося прийти близько 80 людей, але на саме тренування прийшло близько 10.

“Вправи, в основному, йдуть зі своїм тілом, навантаження регулюється темпом, завдяки цьому вправу може виконати і сильна людина, і слабка. У “Cirque du Soleil” є дуже сильна реабілітаційна програма, я трошки тих вправ набрав, провів їх через себе і ділюся тим досвідом”, – каже Юрій Карплюк.

Для того, щоб підписати контракт із “Cirque du Soleil” Юрію знадобилося 10 років. Під час гастролей він повинен бути у гарній фізичній формі. У цирку є багато різних напрямків та позицій.

“Я, наприклад, є акробат, я база – “пушер”, тобто людина, яка тримає, підкидує, ловить. В мене більше спеціалізація в силовій акробатиці, саме ця позиція була потрібна”, – каже Юрій Карплюк.