Субота, 25 Вересня

Академік Ігор Юхновський закликав Зеленського зробити Порошенка своїм радником

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Народний депутат України І–IV скликань, видатний український вчений, державний та громадський діяч, Герой України Ігор Юхновський звернувся до президента Володимира Зеленського.

Юхновський під час урочистого засідання присвяченого 30 річниці ухвалення Декларації про суверенітет України попросив Зеленського зробити попереднього президента (мова, очевидно, про Петра Порошенка) своїм радником і не принижувати статус попередніх глав держави. Про це повідомляє Главком.

«Нехай ваш попередник стане вашим радником і опорою. Не дозвольте знижувати авторитет попередніх президентів», – наголосив Юхновський. На думку старійшини українського парламентаризму, прийняття декларації про суверенітет стало вставним ключем у двері незалежної держави Україна.

«Держава у своєму розвитку пережила міні-революції, Майдани. Кожен Майдан чогось досягав, але щось і втрачав. Всі досягнення Майданів вистраждані величезними масами народу. І за жодних подій і обставин вони не повинні втрачатись», – каже Ігор Юхновський.

«Зараз є страшна дійсність – війна. Йде війна за землю, за Україну. Будьте рішучим, мудрим і непереможним. Не бійтесь воювати – на те у вас є Збройні сили цієї країни», – звернувся він до Зеленського.

Юхновський також закликав молодих депутатів з монобільшості до культури парламентаризму.

«Шановні депутати дев’ятого скликання! Будьте працьовитими, бережіть честь у Верховній Раді – cвоїми діями, своєю мовою, своїм зовнішнім виглядом. Уведіть обов’язково дрес-код. І одержуйте накінець шалену радість від прийнятих хороших законів Української держави», – побажав академік Юхновський.

Також Юхновський звернувся до президента Зеленського із закликом стати прикладом для наслідування у прагненні говорити українською.

«Нехай ваша українська мова стане рідною і чудовою за своїм мелодійним звучанням. Нехай такою вона стане у вашій родині. Від вас яскравим світлом нехай вона пошириться на ваших соратників, і на всю державу», – сказав Юхновський.

Share.