Понеділок, 20 Травня

Аеропорт Львів збільшив показники в 1,5 рази

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Пасажиропотік аеропорту Львів за 12 місяців має перевищіти мільон чоловік. За підсумками 2017 року аеропорт збільшує показники в 1,5 рази, що має вивести його на новий рівень. Про це повідомляє MIND з посиланням на ЦТС.

За три місяці поточного року аеропорт повинен «дорости» до мільйона. В середньому за місяць тут обслуговували 90 тис. пасажирів. Однак динаміка другого півріччя вище, так як навесні в аеропорт Львова після дворічної перерви повернувся лоукостер Wizz Air, відкривши рейси до Вроцлава і Берліну.

Згідно з цим, в Україні буде вже 4 аеропорти-мільонника. Серед них Бориспіль, Київ-Жуляни, Одеса та Львів. В 2017 році показники аеропорту Жуляни наблизились до 2 млн пасажирів, а аеропорт Одеса в понеділок 23 жовтня обслужив свого мільонного пасажира. Наближується до мільона також аеропорт Харків, якій обслужив за минулі 9 місяців 617 тис. пасажирів.

Раніше в Україні було більше аеропортів-мільонників. Станом на 2012 рік з цими показниками також працювали аеропорт Донецьк, що згодом був зруйнований внаслідок бойових дій та аеропорт Сімферополь, який наразі не контролюється Україною у зв’язку з анексією Криму.