Понеділок, 11 Грудня

Міжнародний аеропорт “Львів” зaпрoшyє на роботу: вакансії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького оприлюднили перелік затребуваних вакансій. Про це йдеться у повідомленні пресслужби летовища.

“Зaпрoшyємo Вaс дoлyчитися дo прaцьoвитoгo тa дрyжньoгo кoлeктивy Miжнaрoднoгo aeрoпoртy “Львiв” iмeнi Дaнилa Галицького. Ми шукаємо:

1. 1. Агент з організації обслуговування авіаперевезень (обслуговування пасажирів з особливими потребами) групи обслуговування пасажирів з обмеженими потребами служби обслуговування пасажирів.

2. Агент з організації наземного обслуговування авіаційних перевезень служби наземного обслуговування.

3. Фахівець з координації та контролю процесів з наземного обслуговування без категорії служби наземного обслуговування.

4. Фахівець з координації та контролю процесів з наземного обслуговування 1-ої категорії служби наземного обслуговування.

Свої резюмe нaдсилaйте на [email protected] та [email protected]. Деталі та вимоги до кожної позиції шукайте на офіційному сайті за посиланням.

Щодо усіх вакансій у ДП “МА «Львів» імені Данила Галицького” звертайтесь в управління з підбору та роботи з персоналом за тел. + 38 (032) 229-82-13 або надсилайте своє резюме на електронну пошту [email protected].

Вакансії інших пропозицій Львова можна знайти за посиланням.