Аби здійснити мрію: на відкритті Реабілітаційного корпусу НЕЗЛАМНІ у Львові захиснику Михайлу Юрчуку подарували біговий протез

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час Міжнародного форуму реабілітації 33-річному десантнику Михайлові Юрчуку подарували біговий протез. Торік у Національному центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ захисник отримав біонічний протез руки, а тепер, завдяки спортивному протезу ноги, військовий зможе здійснити свою мрію – знову пробігти марафон.

Протез нижньої кінцівки Михайлові подарувала платформа Spartan Race. Це платформа для екстремального здоров’я, яка допомагає людям стати НЕЗЛАМНИМИ. Як зауважив генеральний директор і засновник змагань на витривалість Spartan Race Джо Де Сена, це велика радість допомогти незламному українському захиснику здійснити свою мрію – побігти знову.

«Так, це була одна із моїх мрій – побігти. І я дуже радію, що вона здійсниться», – сказав Михайло Юрчук.

Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ запустили програму протезування. Окрім звичайних протезів, тут встановлюють біонічні. Перший такий протез торік у вересні отримав саме Михайло Юрчук. Відразу, разом із Михайлом команда Центру НЕЗЛАМНІ запустили збір в Україні та світі на біонічні протези для українців, які постраждали у війні.

Захисник втратив руку та ногу весною на Харківщині, а сьогодні знову може рухати пальцями. Біонічний протез Михайлові встановили за фінансової підтримки ІТ-компанії Symphony Solutions. А тепер йому встановлять спортивний протез, адже у команді центру НЕЗЛАМНІ є протезист, який займається спортивним протезуванням.

Нагадаємо, 11-13 квітня у Львові триває Міжнародний форум реабілітації. Фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.

Організатори Міжнародного форуму реабілітації у Львові: Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), Червоний хрест України. Ексклюзивний партнер – Direct Relief.

Форум відбувається за сприяння Львівської міської ради, Львівської обласної військової адміністрації, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства ветеранів України, Міністерства соціальної політики. Партнер Форуму – Благодійний фонд «Незламні».

До слова, Джо Де Сена є засновником і генеральним директором Spartan Race, він очолював «Різдвяний конвой» до Києва в грудні 2022 року.