Вівторок, 21 Травня

90-річний Григорій Чапкіс одружився з молодшою на 52 роки жінкою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український хореограф Григорій Чапкіс вчетверте одружився. Обраницею 90-річного танцівника стала молодша на 52 роки жінка. Про це артист розповів в ефірі шоу “Танці з зірками”.

“2020 рік зіграв головну роль в історії мого життя. По-перше, я відсвяткував 90-річчя і моє життя відновилося, я одружився цього року. І придбав квартиру. Я намагаюся бути гідним тієї жінки, яка присвятила мені свої роки на заході мого життя”, – зазначив хореограф.

Ім’я нової дружини Чапкіс не повідомив, однак відомо, що вона ровесниця його онучки Ганни Саффрончік.

“Людина, яка, я сподіваюся, буде до останніх моїх днів! Вона мені допомагає жити, у мене з’явився стимул. Потрібно за кимось доглядати, є кому робити сюрпризи. Я не можу сказати, що це моя дружина і у нас з нею штамп. Ми живемо, але вона ще не дозріла. Але вона мене приймає таким, який я є. Їй — 38, а мені 90. Ну ви уявляєте мене без жінки? І я не уявляю!” — поділився танцюрист минулого року.

Вперше Григорій Чапкіс розповів про знайомство з четвертою коханою у листопаді минулого року. Згодом хореограф розповів, що доля звела двох закоханих у ювелірному магазині. Туди Чапкіс зайшов, аби придбати собі прикрасу.

“Я шість років був самотній і мені було дуже важко. Я зайшов випадково до магазину та закашлявся. Директорка цього магазину говорить: “Ви що, кашляєте, так? Ось вам таблеточка, вона допоможе”. Все. Побув там, придбав собі каблучку білу і пішов. Наступного дня о 9 ранку дзвінок: “А ви випили таблетку?”. Зараз це моя дружина”, – відповів Каті Осадчій раніше Григорій Миколайович.

Ще у лютому танцівник запевняв, що не збирається розписуватися з обраницею офіційно.

“Я не збирався свататися, робити весілля, розписуватися. Я вже знаю, що це штамп. І я зараз розрахував, що кожні 25 років у мене виходить, що я міняю квартиру, дружину і машину”, – сказав хореограф.

Разом з тим у 2019 році Григорій Миколайович запевнив, що його кохана, яка могла б бути йому онукою, з артистом зовсім не через його фінансові можливості. Чапкіс наголосив, що його дружина заробляє навіть більше за нього.

“Вона багатша за мене, заспокой всіх. Вона заробляє більше за мене. Я можу прожити без хліба, а без сeксy я не можу. За іншими подробицями треба до неї. А оскільки всі журналісти зараз хочуть до неї, вона тікає від них”, – пояснив Григорій Миколайович.

Зазначимо, що хореограф був тричі одружений. Першою дружиною Чапкіса більше двадцяти років була його партнерка по танцях на ім’я Людмила. Від цього шлюбу у артиста є донька Лілія. Також у Чапкіса є син Грегор від другого шлюбу з ученицею Наталею. Третьою дружиною Чапкіса була жінка на ім’я Алла. Пара розлучилася в 2016 році після 28 років подружнього життя.

Разом зі своїми двома дітьми та онуками Чапкіс заснував цілий світовий танцювальний бренд – “Чапкіс-Денс”. Старша донька Лілія керує балетною школою в Італії, а син Грегор – у Сан-Франциско. Онучка Анна стала італійською кінозіркою та моделлю, а молодша, Вікторія, має свою школу танців.

Про всі події любовного життя хореографа можна прочитати в одній із його книжок “Танець і любов: секрет довголіття”. До речі, саме цю книгу артист подарував одному з учасників проєкту.

24 лютого Чапкіс святкуватиме свій 91-ий День народження.