Вівторок, 28 Травня

90-річна українська бабця політала на літаку

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Закарпатська бабця прославилась у мережі після того як їздила по полю на кабріолеті “Mustang”. Однак після того вона разом зі своїм внуком-блогером не зупинилась на досягнутому та пересіла за штурвал літака. Відео на YouTube вже зібрало понад 50 тисяч переглядів.

Відео бабці за кермом кабріолета та вантажівки стали вірусними, тож завзята закарпатка вирішила прийняти ще екстремальніший виклик.

У свої 90 бабуся Ріна підкорила літак і впоралась на всі 100%. Як поділився онук героїні Іван Куцина, відео знімали в Коломиї, що на Івано-Франківщині. Літак надала компанія, що пропонує такі послуги. До речі, саме на цьому повітряному судні відомий ведучий Дмитро Комаров облетів Карпати.

“Звісно, з нами був інструктор. Він здійснив зліт та посадку, а вже у повітрі дав покермувати бабусі”, – розповів онук в коментарі mukachevo.net. Зі своїм завданням бабця Ріна впоралась на відмінно.

“Я знав, що все буде добре, мені та бабці дуже сподобалось. До речі, тепер бабуся хоче стрибнути з парашутом, але це ще під питанням”, – додав блогер.

Недавно бабуся Ріна влаштувала поїздку полем на білому Ford Mustang. Звісно ж, уміння дрифтувати підтримував онук пенсіонерки, який чуйно пояснював, як завести авто та перемикати швидкість. За короткий час відео з українською гонщицею зібрало понад 100 тисяч переглядів.

View this post on Instagram

A post shared by Баба Ріна з Закарпаття (@rina_z_zakarpattya) on

Онук з бабцею проживають у селі Руське Поле на Тячівщині, Закарпаття.