Понеділок, 24 Червня

9-річний львів’янин разом з друзями придбав вже 12-ту автівку для захисників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

9-річний футболіст зі Львова Лука Аронов разом з друзями-волонтерами зібрав понад 200 тисяч гривень на авто для українських захисників. Щоб зробити це хлопець залучив до чергової збірки гравця збірної України з футболу Георгія Судакова.

«Раніше ми розігрували марки серед учасників наших зборів, а цього разу вирішили піти іншим шляхом і зібрали футбольні атрибути – футболки і м’ячі з підписами наших улюблених футболістів. Для цього я навіть мав зустріч з Судаковим», – із захопленням поділився з LMN Лука.

Окрім Георгія Судакова свої автографи на футболках і м’ячах також залишили Михайло Мудрик, Андрій П’ятов, Іван Петряк, Анатолій Трубін, Олексій Шевченко, Олександр Зубков, Сергій Кривцов, Андрій Тотовицький, Микола Матвієнко, Богдан Михайличенко, Валерій Бондар, Лукас Тейлор, Невен Джурасек і тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч.

«Цього разу до збору долучились майже 90 людей з різних країн: України, Польщі, Канади, Англії, США, Німеччини та Греції. Машину ми вже придбали і вже скоро вона поїде туди, де її дуже чекають – на фронт», – розповідає волонтерка Світлана Щадило.

Забрати вдалося 208 тисяч гривень і сьогодні, 6 січня, Лука провів розіграш футбольних лотів серед учасників, і вже разом з батьком думає над тим, кого залучити до наступної збірки на потреби Збройних сил.