Неділя, 19 Вересня

9 львівських ресторанів потрапили у список 100 найкращих в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Від галицької кухні до локального Провансу. Дев’ять львівських ресторанів потрапили у список 100 найкращих в Україні за версією журналу НВ. Аби визначити найкращі ресторани країни 2020, видання поцікавилося думкою 100 співвітчизників, зокрема, гастрокритиків, фахівців у галузі ресторанного бізнесу, а також відомих українців, що мають репутацію гурманів.

Представники ресторанного бізнесу, які брали участь у відборі, мали можливість назвати будь-які заклади України за винятком тих, яких вони стосуються безпосередньо. До топ 100 найкращих ресторанів України 2020 потрапили такі львівські заклади:

1. Amadeus (пл. Кафедральна, 7),
Середній чек: 500 грн
Кухня: європейська

Це спокійне і камерне місце більше тяжіє до традиційного європейського інтер’єру і стриманої класики в їжі. Можна підкріпитися чудово приготованим французьким цибулевим супом або італійським ризото з келихом доброго вина.

2. Mons Pius (вул. Лесі Українки, 14),

Середній чек: 500 грн
Кухня: стейк-хаус

Ідеологи закладу обіцяють гостям чесні стейки без надлишку приправ і авторське пиво з краєвидом на старовинний вітраж роботи знаменитого майстра Яна Генріка Розена. На окрему увагу заслуговують сніданки на літньому майданчику в історичному львівському дворику.

3. Тante Sophie (вул. Друкарська, 6а),

Середній чек: 450 грн
Кухня: французька

Меню закладу збудовано насамперед навколо найсвіжіших равликів, оскільки власникам належить устрична ферма неподалік міста. Цих молюсків у ресторані подають під дванадцятьма різновидами соусів, привезених із різних регіонів Франції.

4. Дуже висока кухня (пл. Ринок, 14),

Середній чек: 400 грн
Кухня: авторська

Одне з наймодніших місць Львова, що належить мережі !FEST, славиться своєю нестандартною концепцією — тут гостей не обмежують рамками нудного меню і пропонують замовити кухареві «чого душа забажає» у будь-якій кількості.

5. Кумпель (вул. Володимира Винниченка, 6; пр. В’ячеслава Чорновола, 2б),

Середній чек: 400 грн
Кухня: локальна

Сюди зазвичай приходять по крафтове пиво й автентичну галицьку кухню — таким простим і зрозумілим поєднанням пишаються автори концепції.

6. Пара Джанов і Портвейн (вул. Лесі Українки, 12),

Середній чек: 300 грн
Кухня: вірменська, європейська

Черговий заклад мережі Restaron усього за рік став одним із найпопулярніших у місті, зокрема завдяки інтер’єру, де панує повна еклектика. Дизайн, як і вся концепція бару, максимально втілює суміш українського, грузинського і вірменського — трьох народів і культур, яких стосувався режисер Сергій Параджанов. У барі, крім вин, пригощають портвейном, хересом і вермутами, а як закуску пропонують женгялов хац — вірменський пиріг із 15 різновидами трав.7. Ресторація Бачевських (вул. Шевська, 8),

Середній чек: 600 грн
Кухня: локальна

Тут у зелені обідніх залів і оранжерей співають оду новій галицькій кухні — страви за старовинними локальними рецептами ефектно подають із застосуванням сучасних кулінарних прийомів.

8. Цукерня (вул. Староєврейська, 3),

Середній чек: 150 грн
Кухня: кондитерська

Асортимент вражає: від звичайного львівського сирника або традиційного львівського пляцка з кремом до шпинатно-маракуєвого торта.

9. Шампанерія Х&Х (вул. Лесі Українки, 29).

Середній чек: 300 грн
Кухня: європейська

Меню ресторану складено навколо трьох основних продуктів — шампанського, хачапурі та хот-догів, яких у асортименті приголомшливий список різновидів.

Share.