88-річний львів’янин виграв у лотерею 250 тисяч

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

88-річний історик та науковець зі Львова Євген Перепічка виграв у лотерею 250 тис. грн. Він став переможцем конкурсу «Багаті та відомі» від «Лото забави» у неділю, 12 травня.

Про це повідомили на сайті оператора державних лотерей «М.С.Л», передає Дивись.info.

Як йдеться в повідомленні, під час розіграшу 1031-го тиражу «Лото-Забава» у рамках конкурсу «Багаті та Відомі» удача посміхнулась 88-річному львів’янину Євгену Перепічці.

«Щасливчик сидів у білому ряді на 24 місці. Це перший візит Євгена Васильовича до студії «Лото-Забава» за восьмирічний лотерейний стаж. Герой конкурсу – кандидат технічних наук і все життя присвятив інженерній справі, але за покликанням душі, як зізнається переможець, історик. Під час супергри, що надає шанс переможцю «Багаті та Відомі» збільшити свій виграш у 2, 5 і 10 раз, Євген Васильович виграв 250 000 гривень», – йдеться на сайті оператора державних лотерей «М.С.Л».

Після виграшу львів’янин зізнався, що грає в лотерею близько чотирьох років.

Євген Перепічка – кандидат технічних наук і багато років викладав у Львівській політехніці на кафедрі технології машинобудування. Запатентував близько 30 винаходів. Він також є громадським діячем та істориком. Написав десятки історичних праць про ОУН та УПА, зокрема, книгу «Феномен Степана Бандери», за яку у 2012 році отримав премію імені Героя України Степана Бандери від Львівської облради у розмірі 20 тис. грн.

У 2014 році на позачергових парламентських виборах він балотувався як самовисуванець від 115 виборчого округу у Львові (Сихівський район, частина Личаківського району), але не пройшов.