Вівторок, 28 Травня

8-річний львівський волонтер зібрав понад мільйон гривень для ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Восьмирічний львівський волонтер Юрій Напора співає та збирає кошти для ЗСУ.

21 жовтня у пресслужбі Львівської ОВА опублікували історію восьмирічного львівського волонтера Юрій Напора, якому вдалося зібрати кошти на дрони, автомобілі, прилади нічного бачення та інше спорядження для захисників. Наразі сума для ЗСУ вже перевищила мільйон гривень, пише 032.ua.

Юрій одного разу вирішив, що потрібно йти співати та збирати кошти для захисників та захисниць. Першою локацією, куди він поїхав з батьком, – Мостиська.

“Юра каже в один прекрасний день – треба йти. Ми вирішили заїхати в Мостиська, де нас ніхто не знав. Ну так, щоб не було соромно в разі фіаско”, – зазначив батько волонтера Назар.

Найбільше Юрій цінує подаровані військовими шеврони. Для репертуару обирає пісні, які беруть українців за душу – патріотичні, повстанські, ліричні пісні про героїзм і трагізм українського народу.

“Я не втомився. Я люблю це. Я хочу цього. І випрошую тата кожного разу кудись йти чи їхати співати, щоб допомагати нашим Збройним силам”, – розповів юний волонтер.

Юрчик є наймолодшим волонтером молодіжної духовно-патріотичної організації “Апостольська Чота”, що діє у Городку. Саме за посередництвом цієї організації хлопець допомагає нашим воїнам. Завдяки ньому на фронт відправилося вже чимало амуніції та автомобілів.