П’ятниця, 22 Вересня

10 загиблих, знищені вщент 27 квартир і пошкоджені 33 авто в Умані

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У результаті російського удару по житлових будинках Умані загинули 10 людей, серед яких дитина, вщент знищені 27 квартир та знищені або пошкоджені понад 33 авто.

Про це повідомив керівник МВС Ігор Клименко з місця події в ефірі національного марафону новин.

“Ракетний удар був о 4:30. Ракета Х-101. На даний момент 10 осіб загинуло, серед яких дитина. Також постраждали 18 людей (з них 11 госпіталізовано) та врятовано 17 осіб (з них троє дітей).

У ДСНС уточнили, що серед загиблих – дитина 2013 року народження.   

У даному під’їзді – це перший під’їзд будинку по вулиці Комарова – попередньо проживало, було зареєстровано 109 осіб. Знищено повністю з 46 квартир – 27. Рятувальники роблять усе, щоб якнайшвидше розібрати завали для того, щоб ми були впевнені, що там немає вже людей”.

Станом на 9:30, за словами Клименка, уже розібрали кілька десятків кубометрів зруйнованих конструкцій. Щоб розібрати всі завали треба “мінімум одна доба”.

Клименко додав, що загалом в Умані пошкоджено близько 10 багатоквартирних будинків. А також знищено і пошкоджено понад 33 одиниць автотранспорту, який стояв біля цих будинків.

Наразі поліція здійснює поквартирний обхід, щоб впевнитися, що все гаразд з людьми, адже в квартирах вибухами повибивало вікна.

До розбору завалів залучено 148 осіб та 36 одиниць техніки, зокрема 2 кінологічних розрахунки.

Також, за його словами, в Умані вже виділили тимчасові приміщення для людей, які втратили житло, або квартири яких розташовані поруч зі знищеними і перебувати в яких нині небезпечно. Рятувальники розгорнули 2 пункти надання допомоги населенню. Працює 3 психологи ДСНС.