Неділя, 28 Листопада

6 дієвих способів, які допоможуть прокинутися без кави

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Вчені назвали 6 способів, які знадобляться кожному, аби прокинутися вранці без кави.

І хоча кава й справді є універсальним способом ранкового пробудження, але існують й інші засоби для бадьорого ранку, пише Радіо Максимум з посиланням на Huffington Post.

1. Світло

Мелатонін – гормон, який регулює сон. Найбільше його виробляється, коли організм перебуває в темряві. Тому для легкого пробудження радять відкрити вікна або виглянути на вулицю, щоб отримати дозу світла.

2. Холодний душ

Вчені стверджують, що холодна вода сприяє виробленню ендорфінів і підвищує продуктивність. Також це дарує відчуття бадьорості, оскільки покращується циркуляція крові і робота серця.

3. Вода

За слдовами фахівців, зневоднення викликає почуття тривоги, сонливості й втоми, а оскільки вночі людина втрачає частину вологи, важке пробудження може бути викликане нестачею води. Тому вранці рекомендують випити склянку води.

4. Корисний сніданок

Як показали дослідження, ситний сніданок дарує відчуття бадьорості, але дійсно зарядити енергією можуть корисні вуглеводи і білки. Таким чином, рекомендується відмовитися від солодощів на сніданок і вживати більш корисні страви.

5. Апельсиновий сік

Цитрусові багаті на флаваноїди, які є сильними антиоксидантами. Вони борються зі старінням і покращують загальний стан організму. А ще цитрусові підвищують бадьорість і дають заряд енергії.

6. Музика

Музика допоможе підняти настрій і отримати заряд енергії. Достатньо лише трохи послухати улюблених мелодій і бадьорий ранок буде забезпечено.

Share.