П’ятниця, 24 Березня

53 поїзди додатково зупиняються на Підзамчому, Сихові та Персенківці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 31 березня Львівська філія АТ «Укрзалізниця» ввела додаткові зупинки на станції «Підзамче» для 53 поїздів. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Додаткові зупинки на час реконструкції Двірцевої мають розвантажити центральний вокзал. У міськраді також розробляють варіанти підсилення транспортного сполучення з цією станцією, зокрема у ЛКП «Львівелектротранс» планують запустити трамвайне сполучення від вулиці Промислової до Академії мистецтв. Пасажирів просять купувати квитки від станції «Підзамче».

Крім цього, деякі регіональні потяги відправляються від приміського вокзалу, а поїзди №605/606 Львів – Рахів – Львів матимуть додаткову зупинку на станціях Персенківка та Сихів.

Раніше для підсилення транспортного сполучення Підзамчого ЛКП «Львівелектротранс» запустив трамвай №5, що курсує від від вулиці Промислової до Академії мистецтв. Пасажирів просять купувати квитки від станції «Підзамче».

Додамо, що для приватного транспорту площу закрили 1 березня.

25 березня автостанцію на площі Двірцевій у Львові теж закрили. Тепер автобуси тут не зупиняються. Для того, щоб відшукати власний маршрут, потрібно йти до парковки, що поруч, або Приміського вокзалу

Загалом реконструкція площі має тривати до двох років. Вона передбачає розділення потоків громадського і приватного транспорту, пішохідну а велоінфраструктуру, сухий фонтан та підземний паркінг під сквером.