Понеділок, 20 Травня

505 тис. грн компенсації виплачуватиме місто мешканцям вул. Стрийської на оренду житла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Виконавчий комітет вчергове доповнив перелік мешканців, які отримуватимуть допомогу на оренду житла. Відтак вже 43 особи, які проживали в будинках на вул. Стрийська, 62, 64, 66, 68, що їх зруйнувала ворожа ракета, отримуватимуть грошову допомогу від міста, доти доки їхні будинки не відновлять. На сьогодні сума виплат вже становить 505 тис. грн щомісяця.

«До сьогодні ми мали 40 осіб, які звернулися за компенсацією на оренду житла. Сума виплат їм становила 465 тис. грн. Сьогодні рішенням виконавчого комітету до переліку включили ще 3 мешканців. Це два мешканці з 3-кімнатної квартири і один мешканець з однокімнатної.

Відтак, загалом 43 мешканці отримуватимуть від міста кошти на оренду житла на суму 505 тис. грн щомісяця. Грошову допомогу місто виплачуватиме доти, доки їхні будинки не відновлять.

Оскільки у будинках №62, 64, 66, 68 на вул. Стрийській було 58 квартир, то очікуємо, що мешканці ще звертатимуться за допомогою», – пояснив Владислав Іванов, начальник міського управління житлового господарства.

Нагадаємо, мешканці 4 найбільш зруйнованих ракетними обстрілами, що трапились 6 липня, будинків на вул. Стрийській мають змогу отримувати від міста компенсацію на оренду житла. Для цього необхідні документи вони подають у ЦНАП.

Мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі, отримуватиме виплату у сумі 10 тис. грн. Мешканець, який проживав у двокімнатній квартирі, отримає 12 тис. грн, а власник зруйнованої трикімнатної квартири – 15 тис. грн. Якщо ж мешканець, який проживав в однокімнатній квартирі, винайме собі дво- чи трикімнатну, то йому виплачуватимуть 10 тис. грн, а решту суми оренди від доплачує сам.

Нагадаємо, у Львові вночі 6 липня російська ракета влучила в комплекс багатоквартирних житлових будинків. 10 осіб загинуло, 48 травмовано. Руйнації зазнали житлові будинки, заклади освіти, гуртожитки вишів, офісні приміщення, машини тощо.