Понеділок, 15 Квітня

5 львівських торгових центрів відновили свою роботу після карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

16 травня свої двері відчинила торгова галерея “King Cross Leopolis”, що у Сокільниках на виїзді зі Львова. Проте тимчасово всі магазини працюватимуть до 20:00. Ковзанка, розважальна зона та фудкорт ще не працюють. Після пом’якшення карантину у Львові відновили роботи ще чотири найбільші торгові центри. Йдеться про ТРЦ Victoria Gardens, Forum Lviv, Спартак і ТВК “Південний”.

Торгові галереї ТРЦ Victoria Gardens відчинили ще 16 травня. У ТРК вже працюють супермаркет “Сільпо”, перукарні, магазини із товарами для тварин, для дому, із косметикою, аксесуарами та побутовою хімією, технікою та електронікою, а також ювелірні. Відкритими теж є: відділення Нової пошти, обмін валют, хімчистка, працюють платіжні термінали і банкомати.

Згідно з рішенням обласної комісії з ТЕБ і НС. Решта торгових центрів відновили роботу 18 травня. Магазини працюють за окремим протоколом. Зокрема вибирати і приміряти одяг покупці мають у масках і рукавичках.

У ТРЦ “Форум Львів”, що на вул. Під Дубом, 7б, відкрили магазини одягу, білизни та взуття. Тут розмістили нову зручну навігацію: безпечне місце для очікування, безпечна дистанція, безпечний простір, які промарковані на всій території ТРЦ. Діють окремі правила на використання ліфтів, ескалаторів та травелаторів.

У спортивно-торгово-розважальному центрі “Спартак” відкрили низку магазинів, проте вони працюють за новим графіком. Також тут працює хімчистка, відділення нової пошти, аптека та супермаркет.

19 травня у Львові відновив роботу “ТВК “Південний”, що на вул. Щирецькій, 36. Однак школа, дитячий садочок, фудкорти та зони розваг у торговому комплексі, а також спортивні центри наразі залишаються закритими.

Нагадаємо, що карантин у Львові через пандемію Covid-19 запровадили 12 березня. Він триватиме щонайменше до 22 травня. У Кабміні кажуть, що ймовірно карантин триватиме й надалі, але з поступовими послабленнями. В регіонах дозволять запроваджувати адаптивний карантин.