Неділя, 25 Лютого

5 гривень. У Львові пропонують компромісний тариф на проїзд у маршрутках

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові планують переглянути та збільшити тариф на проїзд у маршрутках, пише Твоє місто.

Фірми-перевізники ініціюють встановлення нового тарифу на проїзд у громадському транспорті на рівні 6,05-7,35 грн.

Раніше голова Асоціації перевізників Львівщини та співзасновник ТОВ «Міра і К» Іван Велійка зазначав, що зараз економічно обґрунтований тариф є в межах 6-7-ми гривень. «Тариф треба переглядати. Перевізники подали обрахунки, у яких він коливається в межах 6,10 – 7,35 гривень, залежно від перевізника та класу машин», – додав він.

Як інформує прес-служба ЛМР, міська рада категорично проти такого тарифу і готова погодитись на компромісну ціну – не вище 5 гривень. Цю позицію мерія обіцяє відстоювати і в Антимонопольному комітеті.

«Мерія, відповідно до чинного законодавства, зобов’язана подати розрахунок економічно обґрунтованого тарифу у Антимонопольний комітет. Таке звернення буде подано офіційно найближчими днями. Позиція Львівської міської ради чітка – новий тариф на проїзд у громадському транспорті не може бути вищим за 5 грн. Таке рішення буде пропонуватись при розгляді тарифу виконавчим комітетом Львівської міської ради. У зверненні в Антимонопольний комітет буде зазначена сума 6,80 гривень, як середній розрахунковий тариф, відповідно до поданих фірмами-перевізниками розрахунків на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що останнє подорожчання вартості проїзду до 4-х гривень у маршрутках Львова відбулося 15-го травня 2015-го року.