Середа, 29 Листопада

3 червня Італія відкриває кордони для туристів з ЄС

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Уряд Італії в суботу схвалив указ, який з 3 червня дозволить подорожувати в країну туристам з країн Європейського Союзу, Шенгенської зони, включаючи Швейцарію та Монако.

З 3 червня в Італії знімуть обмеження на пересування всередині країни, а також на в’їзд і виїзд за її межі. Потрапити до Італії зможуть жителі країн Європейського Союзу та Шенгенської зони, включаючи Швейцарію та Монако.

Для тих, хто перетинає кордон, більше не буде обов’язкового карантину на 14 днів.

Італійський уряд також постановив, що обмеження на пересування всередині регіонів будуть зняті з 18 травня, а вже з 3 червня будуть зняті обмеження на пересування між регіонами. Деякі регіони домагалися більш швидшого відкриття, але прем’єр-міністр Джузеппе Конте наполягав на поступовому поверненні до нормального життя, щоб запобігти другій хвилі інфекції.

У той же час, в заяві наголошується, що в разі нового спалаху коронавірусної інфекції влада на регіональному чи національному рівні може знову обмежити пересування в конкретних районах.

Зовнішні європейські кордони залишаються закритими принаймні до 15 червня. В середині наступного місяця Європейська комісія вирішить, скасовувати або продовжувати блокування.