28-річний керівник львівської юстиції захворів на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Очільник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Юрій Добош повідомив, що нещодавно у нього виявили корона вірусну інфекцію. Управління знаходиться у Львові. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«У мене та в начальника управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) виявлений COVID-19. Тест, який я здав у четвер 18 червня, показав позитивний результат, з 19 червня я на лікарняному, зараз перебуваю на самоізоляції», – написав Юрій Добош.

Він додав, що ще 20 працівників львівської юстиції, які контактували з ним та його заступником, пройшли тестування на наявність корона вірусної інфекції. Наразі очікують на результати.

Львівську юстицію з 19 червня закрили на карантин через перших двох хворих працівників, перевівши усіх на дистанційну роботу.

До слова, недавно начальника Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції Юрія Добоша рекомендували звільнити з посади через начебто неналежне виконання обов’язків та перевищення службових повноважень. Сам Юрій Добош вважає, що це все через його спроби побороти корупцію у державній виконавчій службі, зокрема, у сфері утилізації конфіскованих на митниці товарів.

Згодом стало відомо, що Міністерство юстиції України має намір звільнити з посади начальника Західного міжрегіонального управління Мін’юсту 28-річного Юрія Добоша.

«Політичний тиск триває! Люди нові – підходи старі. Без нотки сорому та з відвертим цинізмом при світлі дня продовжується пресинг. Сьогодні мене було енний раз викликано в Київ. Цього разу для ознайомлення з поданням дисциплінарної комісії. Її висновок – неналежне виконання мною обов’язків та перевищення службових повноважень. Рекомендовано до звільнення!», – повідомив Юрій Добош у понеділок, 15 червня.

Добош очолює Західне міжрегіональне управління юстиції менше ніж пів року. Наприкінці грудня 2019 року він обійняв посаду, перемігши у конкурсі з-поміж 43 кандидатів.

Перед тим він також був одним з претендентів на посаду заступника голови ЛОДА, а згодом штатним радником тодішнього голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського.