Четвер, 18 Квітня

28 лютого на Львівщині попрощаються із шістьма військовими

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 28 лютого на Львівщині попрощаються із шістьма бійцями, загиблими на російсько-українській війні — Романом Лехом, Віталієм Кириленком, Андрієм Тишевським, Михайлом Паньківом, Володимиром Медведем і Олексієм Помірком.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, передає Суспільне.

Роман Лех мешкав у селі Хишевичі Великолюбінської громади.

Воював у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”. Загинув 19 лютого 2024 року від російського обстрілу поблизу села Миколаївка Бахмутського району. Роману Леху був 28 років.

Віталій Кириленко народився у Львові в родині військовослужбовця.

Після завершення навчання підписав контракт зі Збройними Силами України. Проходив службу в складі 704 окремого полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту, а протягом останнього періоду – Першої Галицько-Волинської радіотехнічної бригади повітряного командування “Захід”. З початком повномасштабного вторгнення воював на східному напрямку фронту.

Андрій Тишевський — львів’янин, із 2007 року жив у місті Коломия Івано-Франківської області.

З початку повномасштабного вторгнення РФ воював у складі Третьої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках.

Михайло Паньків родом зі Львова.

Служив спершу в Чернівецькій області, а згодом на Дніпропетровщині у військах зв’язку. З початком повномасштабного вторгнення РФ долучився до Третього прикордонного загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Східного.

Володимир Медвідь — уродженець села Вербівчик Золочівського району.

Служив в об’єднаній штурмовій бригаді “Лють”, у штурмовому полку “Сафарі”. Загинув 24 лютого 2024 року на Бахмутському напрямку.

Олексій Помірко народився у селі Новосільці Судововишнянської громади Яворівського району.

Був солдатом, розвідником-санітаром військової частини А2120. Загинув 14 січня 2024 року біля селища Білогорівка Луганської області.