24 години по 24 гривні: Kalush Orchestra оголошує збір на реабілітацію захисників Маріуполя та «Азовсталі»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

KALUSH Orchestra проанонсували великий 24-годинний збір по 24 гривні протягом 24 серпня, Дня Незалежності України. Кошти спрямують на реабілітацію захисників Маріуполя та «Азовсталі».

Підтримати цей збір буде можливість чи не в кожного українця. Протягом 24 годин 24 серпня хлопці збиратимуть у спеціальну банку донати по 24 гривні, які згодом спрямують на реабілітацію захисників Маріуполя, які багато діб утримували «Азовсталь».

«Ми подумали, що це вдала магія чисел: 24 серпня, 24 години, 24 гривні. Таку суму може собі дозволити будь-який українець і всередині країни, і за її межами. Ну а обмежений час ми запроваджуємо задля того, аби підігріти людей встигнути зробити вклад у цю велику справу», – розповідає про акцію фронтмен гурту Олег Псюк.

Донати можна закинути за посиланням: https://send.monobank.ua/jar/8p6zwtsvKT (станом на 10:30 ранку зібрано 590 тисяч грн)

Аби кошти можна було перерахувати в кілька дотиків, KALUSH створили спеціальну благодійну банку в додатку «Монобанку», реквізити якої вони обіцяють оприлюднити 24 серпня о 00:01.

«Ми помічаємо тенденцію, що об’єми донатів падають. Та водночас розуміємо, що навіть 24 гривні з людини можуть зробити диво. Ви тільки уявіть, якщо нас буде 100 000, ми зберемо 2,4 мільйона. А якщо нас буде мільйон – то це вже 24», – додав Олег.

Зібрані кошти KALUSH Orechestra планують спрямувати на реабілітаційні потреби Героїв полку «Азов», які мужньо боронили Маріуполь та цілодобово захищалися від окупантів на території «Азовсталі».

«Це особливі люди, які показали нам, що супергерої існують в реальному житті. Тому ми впевнені, що вони заслуговують, аби в них теж були герої серед українців, яких вони боронили. Герої, які допоможуть їм повернутися до здорового і повноцінного життя», – поділився речник і діджей гурту КилимМен.

Хлопці пообіцяли звітувати про хід збору від ранку 24 серпня на сторінках гурту в соцмережах та на особистих. Отож, не зволікайте і долучайтеся із будь-якої точки Земної кулі, зробіть свій героїчний вклад.