22-річний депутат із Рудок, що виїхав за кордон, складає мандат

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Син народної депутатки Олени Копанчук відмовився від депутатського мандата. 22-річний Дмитро Копанчук, депутат Рудківської міськради написав заяву на складання свого депутатського мандата. Про це NGL.media письмово повідомив секретар Львівської обласної організації партії «Слуга народу» Орест Сивенький.

У Рудківській міській раді підтвердили факт отримання 9 серпня заяви від Дмитра Копанчука про складення повноважень. Розглянути цю заяву планують на наступному засіданні депутатів міськради 7 вересня.

Заява Дмитра Копанчука була надіслана «Новою поштою», однак відправником був вказаний не він, а Артем Костюченко, помічник адвоката у хмельницькому АО «Копанчук та партнери», співзасновником якого є батько депутата Володимир Копанчук. Костюченко підтвердив NGL.media, що саме він надіслав заяву Дмитра Копанчука: «Мене попросили це зробити».

Нагадаємо, що кілька днів тому журналісти з’ясували, що Дмитро Копанчук більше семи місяців не відвідує засідання міськради, оскільки ще 1 січня виїхав з країни, супроводжуючи свого батька з другою групою інвалідності. За місяць Володимир Копанчук повернувся в Україну, але без сина. Це прямо суперечить законодавчій вимозі повернутися не пізніше, ніж супроводжувана особа з інвалідністю.

Олена Копанчук, народна депутатка від «Слуги народу», досі публічно не прокоментувала виїзд свого сина.