Вівторок, 21 Травня

20-річну львівську студентку звільнили від покарання за yбивcтво своєї новонародженої дитини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд визнав винною 20-річну студентку УАД в yбивcтві своєї новонародженої дитини. Суд призначив їй рік тюpемного ув’язнeння, однак звільнив від відбування покарання, пише ZAXID.NET.

Дівчина родом із Ковеля, зараз навчається в Українській академії друкарства. Вона нікому не повідомляла про свою вагітність та не була на обліку в поліклініці. Наприкінці лютого 2020 року в орендованій квартирі 20-річна дівчина самостійно народила дитину. Після пологів дівчинка була живою, але студентка перерізала пуповину, поклала дитину у пакет та зав’язала його. Відтак дитина задиxнулась та помeрла.

Щоб приховати вбивство, вона поклала пакет із меpтвим немовлям у шафу квартири, у якій жила. Наступного дня сусідки дівчини викликали їй «швидку допомогу», а медики вже повідомили про цей випадок поліцію.

У судовому засіданні дівчина визнала свою провину та сказала, що думала, що дитина уже народилась мертвою.

Дослідивши усі докази у цій справі, суддя Назар Стрепко​ визнав дівчину винною у вбивстві своєї новонародженої дитини, призначивши їй рік тюремного ув’язнення. Однак її звільнили від відбування покарання, встановивши рік іспитового терміну. Протягом цього часу дівчина має періодично з’являтись до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну свого місця праці чи житла, не виїздити без дозволу за кордон.