П’ятниця, 24 Травня

19-річний студент зі Львова побив світовий рекорд з пауерліфтингу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

19-річний львів’ян Павло Наконечний побив світовий рекорд серед юнаків, піднявши 355, 5 кг станової тяги. Хлопець запевняє, що це лише початок, адже налаштований підкорити усі вершини, пише ZIK.

До цієї миті та світового рекорду Павло йшов 4 роки.

«У 14 років я був досить повним. Пам’ятаю, що у 9-му класі ровесники мали вже досить хорошу форму, а я взагалі ніяку», – розповідає Павло Наконечний.

Тоді хлопець пішов у спортзал. А бажання мати гарну статуру переросло у спосіб життя. П’ять  разів на тиждень він займається силовими вправами, їсть 7 разів на день і спить щонайменше 8 годин. І при цьому встигає вчитися в політехніці.

Зараз у кремезного хлопця ціла колекція медалей. З останнього юніорського чемпіонату світу, який два тижні тому відбувся у Білорусі, привіз чотири нагороди. Три з них золоті. А ще там встановив світовий рекорд, випередивши суперника з Великобританії.

«Я був готовий на більше, ніж 355, 5 кілограмів. Ми йшли із суперником нога в ногу. Не хотіли ризикувати. Хоч вже потім тренери мені сказали, що після другого підходу я його випередив», – каже Павло Наконечний.

«Я думаю, що у світі дуже мало людей, які за 2 роки цілеспрямованих тренувань можуть прогресувати так сильно. Вважаю Павла феноменом. Оскільки його досягнення поясненню важко піддається», – говорить тренер Володимир Оліярник.

Тепер хлопець готується до Чемпіонату України, який відбудеться вже у вересні.