14-річна українка очистила від сміття невеликий півострів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Унікальна історія трапилася у Вінниці: там 14-річна школярка Марія Чикальська очистила від побутових відходів місцевий півострів Бригантина.

Дев’ятикласниця самотужки за два дні зібрала майже 50 мішків сміття, повідомляє місцеве видання Vlasno.info. Взятися за таку потрібну справу дівчину спонукала історія з її ж життя: напередодні Марія з друзями хотіла знайти на півострові чисте місце для відпочинку, але геть усе довкола було засміченим.

До / Після

Відтак, юна вінничанка вирішила прибрати сміття власноруч. Прибирала зрання, аби уникнути “косих поглядів”. На території півострову було розкидано все – від пластикових пляшок до використаних підгузників.

До / Після

“Мені приємно і, навіть незвично, що всі так позитивно відреагували, я розумію, що все це не даремно і знаю, що у Вінниці є багато таких свідомих людей. Я написала пост в соцмережах з фото “до та після”. Я хотіла прибрати, але не хотіла мовчати, бо багато людей подумали б, що це прибрали якісь двірники, бо це їхній обов’язок, і продовжували б там смітити й надалі. А так, думаю, що вінничани замисляться перш, аніж викинути сміття”, – з посмішкою розповідає Марія Чикальська.

Марія Чикальська © vlasno.info