Понеділок, 20 Травня

Життєва мудрість, яку всі знають, але не всі використовують

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Коли ми молоді, нам здається, що ми вже все знаємо і нам нема чому вчитися. Але чим старшими стаємо, тим більше усвідомлюємо, що насправді ми нічого не знаємо. Настає момент, коли починаємо аналізувати пройдений шлях, власні помилки і успіхи. Тоді ми і приходимо до дійсно мудрих висновків.

Щастя всередині. Ми витрачаємо дуже багато часу на пошуки схвалення і розради з боку. І завжди виявляється, що не там шукаємо. Загляньте всередину себе.

Будьте вдячними за все. За хороше, за погане, за жахливе. Життя саме по собі – це безцінний дар. А задоволення і біль – це частина нашого шляху.

Змініть сприйняття і ваше життя зміниться. Коли ви відчуваєте страх, злість, образу, просто погляньте на ситуацію під іншим кутом.

Святкуйте ваші перемоги. Смакуйте кожен, нехай навіть найменший успіх.

Зніміть шори з очей. Не концентруйтеся виключно на власних цілях і бажаннях. Ви ризикуєте втратити красу цього життя і людей, які вас оточують.
Світ дивовижний, коли ви йдете по ньому з широко відкритими очима.

Кожна людина з’являється у нашому житті з якоюсь метою. А ми вже самі вирішуємо, вчитися на уроках, які вона нам викладає, чи ні. Чим гірша її роль у нашому житті, тим серйозніший урок.
Мотайте на вус.

Вірте. Просто знайте, що у найважчі часи Всесвіт підставить спину, і все буде в порядку.

Не приймайте все занадто близько до серця. Вчинки інших людей – це відображення того, що відбувається у їхньому особистому житті. І як правило, до вас це не має ніякого відношення.

Природа лікує. Прогулянка на свіжому повітрі і вид красивих пейзажів дивним чином здатні очистити голову від непотрібних думок, повернути до життя і підняти настрій.

Ображені люди ображають людей. І все одно любіть їх. Хоча ніхто не забороняє вам любити їх на відстані.

Щоб вилікуватися, потрібно це відчути. Поставте ваші страхи і слабкості прямо перед собою і направте на них яскравий промінь світла, тому що єдиний спосіб позбутися від них – це пройти крізь них. Дивитися правді в очі боляче. Але, клянусь, у перспективі воно того дійсно варте.

Перфекціонізм – це ілюзія. Варто сказати, навіть найхворобливіша. Розслабтеся. Прагніть до досконалості, але дозвольте собі робити помилки і бути щасливим незалежно від результату.

Світ навколо – це дзеркало. Те, що ми любимо в інших – це відображення того, що ми любимо в собі. Те, що нас засмучує в інших – це індикатор того, на що нам потрібно звернути увагу в самих собі.

Неможливо ощасливити всіх, залишаючись вірним собі. Але все ж краще ризикнути і виявитися незрозумілим, ніж бути коханим, але прикидатися тим, ким ти не є насправді.

Умій прощати. В першу чергу це потрібно тобі, а не тим, хто тебе образив. Прощаючи, ти знаходиш спокій і свободу, на які заслуговуєш. Прощай легко і швидко.

Ми всі володіємо неймовірною інтуїцією. Якщо зупинитися, завмерти і прислухатися, то можна почути голос своєї внутрішньої мудрості. Слухайте тихий шепіт вашого серця. Він знає дорогу.

Нехай ваша душа співає! Будьте справжніми. На Землі немає нікого такого ж, як ви. Будьте щирими, живіть і дихайте на повні груди, рухаючись до намічених цілей.

Ми всі творці. Серйозно! При належній завзятості, концентрації і наполегливості можливо все. Пам’ятайте про це.

Я випромінюю світло. Ви випромінюєте світло. Ми всі випромінюємо світло. Деякі відкидають тінь на свою власну яскравість. Будьте променем світла для інших і вказуйте їм шлях.

Не сприймайте життя занадто серйозно! Все одно ніхто не піде живим. Посміхніться. Дозвольте собі бути дурними. Користуйтеся моментом. Розважайтеся.

Оточуйте себе людьми, які вас люблять і підтримують. І самі любіть і підтримуйте їх. Життя занадто коротке для чогось меншого.

Кружляйте по життю у вільному танці. Якщо у вас є велика мрія, слідуйте за неї з усією пристрастю. Але ніжно і на певній відстані, щоб бути досить гнучким і рухливим, підлаштовуючись під мінливий ритм життя.

Чим більше даєш, тим більше отримуєш. Діліться мудрістю, любов’ю, талантом. Діліться легко. І ви побачите, як багато у цьому житті прекрасного до вас повертається.

Головне – не роздати себе повністю. Тому що якщо внутрішня чаша спорожніє, то більше нічого буде дати. Важливо дотримуватися балансу.

Говоріть «Так!» всьому тому, від чого спалахують ваші очі. Говоріть непримиренне «Ні» всьому тому, що вас не цікавить або на що у вас немає часу. Час – найцінніший ресурс, який не може бути поновлений. Витрачайте його розумно.

Іноді ми переростаємо дружбу. Це не означає, що ми погані друзі. Просто наші шляхи розходяться. Збережіть їх у своєму серці, але якщо вони починають вас ображати або стримувати, значить настав час встановити дистанцію і відпустити вашу дружбу.

Страх – дуже хороший показник того, чого ми насправді хочемо, і що нам потрібно в цьому житті. Дозвольте йому бути вашим компасом і насолоджуйтеся хвилюючими пригодами, до яких він вас веде.

Подолати власний страх – це найкорисніша річ, яку ви можете для себе зробити. Тим самим ви доводите самі собі, що можете все. Це супергенератор впевненості у собі.

Наше тіло – це транспорт, який везе нас до нашої мрії. Любіть його, ставтеся дбайливо, якщо хочете почувати себе бадьорим і енергійним. Але ніколи не зациклюйтеся. Зовнішність суб’єктивна і з часом так чи інакше змінюється. Відчувати себе комфортно і зручно у власному тілі – ось що найголовніше.

Як можна частіше говоріть і показуйте близьким, як ви їх любите. Цього не буває занадто багато. Ваш час, присутність поруч, любов і щира турбота про них – найкращий подарунок.

Живіть сьогоденням. Це єдине, що у нас зараз є. Вчіться на помилках минулого і насолоджуйтеся приємними спогадами, але не чіпляйтеся за них і не дозволяйте їм вас переслідувати. Мрійте про майбутнє, але без фанатизму і одержимості. Любіть сьогодення.

Життя – це низка злетів і падінь. Щоб розкрити весь свій потенціал, нам необхідно і те, і інше. Просто тримайтеся міцніше і насолоджуйтеся поїздкою.

Ми всі одна велика людська сім’я. Ніхто з нас не кращий і не гірший за інших. Просто на якомусь етапі життя ми знаємо, що робити. Наступного разу це буде хтось інший.

Будьте вдячними кожен день за все те, що ви в житті маєте. Таким чином ви створюєте навколо себе простір для ще більшого достатку, притягаючи радість, любов, здоров’я і процвітання.

Ви не центр Всесвіту. Хоча іноді ваше его змушує вас так думати. Не варто. Подивіться на світ і людей навколо, і ви дізнаєтеся багато нового і прекрасного.

Світові потрібно більше любові, світла і сміху.

Ви сам собі гуру. Більшу частину життя нам кажуть, що робити, як думати, що є добре і як домогтися успіху. Не варто всьому цьому беззастережно вірити. Думайте самі за себе. Ламайте підвалини. Як тільки ви перестанете робити те, чого від вас чекають, і почнете слідувати своїй власній інтуїції, ви відчуєте себе неймовірно щасливим. Автор: Dawn Gluskin | Джерело: huffingtonpost