Понеділок, 26 Лютого

Зеленський в театрі Франка зачитав гумористичну п’єсу (відео)

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Президент України Володимир Зеленський зачитав гумористичну п’єсу в театрі імені Франка у Києві в честь 100-річного ювілею. Він вирішив виступити з гумористичним номером замість банального виступу чиновника, поставивши «моноп’єсу в одну дію без антракту».

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У п’єсі Зеленський розповідає про свої думки під час відвідування театру – як довго він хотів тут побувати, але не міг дістати квитки – «легше стати президентом і потрапити сюди безкоштовно».

Також він з іронією говорить про традиційні урочисті виступи чиновників. П’єса закінчується словами про те, що він вирішив продовжити виступ «своїми словами».

У своїй моноп’єсі президент зазначив, що пам’ятає, як це – бути на сцені, посміявся з офіційних бюрократичних промов і зробив акцент на щирості свого привітання.

Крім того, Зеленський вручив державні нагороди культурним діячам – Остапу Ступці та Анатолію Хостікоєву – і присвоїв звання народного артиста України Володимира Ніколаєнко.

Участь Володимира Зеленського у ювілейному вечорі з нагоди 100-річчя Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.

Беручи участь у ювілейному вечорі з нагоди 100-річчя Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, Президент Володимир Зеленський оригінально привітав «франківців», зачитавши гумористичну моноп’єсу «без антракту». Як усе було – дивіться у відео.

Gepostet von Офіс Президента України am Freitag, 28. August 2020

«До всіх вас – велика повага. Ви дійсно майстри сцени. Хочу привітати всіх 590 людей – великий колектив, одна команда – вам всім вдячні ми як глядачі. Всіх режисерів, майстрів, досвідчених і молодих акторів, композиторів, прекрасних гримерів і прекрасних пані, які працюють у гардеробних. Ви всі – одна команда. Думаю, що коронавірус обов’язково скоро скінчиться, і знову тут будуть аншлаги та оплески тільки вам», – сказав він.