Понеділок, 15 Квітня

“Загубив гаманець поблизу Стрийського ринку… до мене зателефонували з банку”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янин Олег Мандич в одній із Facebook-спільнот розповів історію, яка трапилася з ним раніше у Львові та дуже вразила.

“Доброго всім дня, сьогодні зі мною сталась чергова нeприємність, що переросла в одну з найпозитивніших емоцій, яку я звісно запам’ятаю, – мною було загублено гаманець поблизу Стрийського ринку, в якому були гроші, права, та ін. цінне наповнення.

Все відбулось швидко, я і не встиг виявити його відсутність як до мене зателефонував працівник банку і повідомив, що дівчина, дані якої він звісно надати не може, оскільки це конфіденційна інформація (назвемо її прекрасною Незнайомкою), принесла йому мій гаманець.

Прийшовши у відділення банку, я його отримав і виявив, що в ньому було абсолютно все, таке враження, що його й не відкривали. Дівчина мало того, що знайшовши гаманець – не витягнула з нього все цінне і не викинула, так ще й пішла в банк і віддала працівникові, тим самим не переслідуючи мету отримати щось в якості вдячності за вчинок, – хоча і має на це право на всі 100% .

Таких надзвичайно щирих, некорисливих та загалом світлих людей я не так вже й часто зустрічаю – це один з найкрутіших вчинків, який по відношенню до мене хтось коли-небудь вчиняв.

Величезне ТОБІ дякую, прекрасна Незнайомко, і прошу, якщо ти читаєш цей пост, то відгукнись, хороші вчинки не повинні проходити повз, величезне ТОБІ спасибі!

Олег Мандич

Повідомлення для лoхотронщиків: “На розводи не ведусь, так що навіть і не пробуйте”.

Джерело: Україна Неймовірна