Понеділок, 20 Травня

З’явився трейлер нового українського документального фільму “Зарваниця”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З’явився офіційний трейлер документального фільму “Зарваниця”, який розповідає про християнський паломницький похід галицьких пілігримів ХХІ століття, повідомили у Держкіно.

У фільмі описують, як наприкінці серпня десятки тисяч паломників, передусім греко-католиків із Галичини та Карпат, вирушають в пішу мандрівку до святого місця на Тернопільщині.

«Зарваниця» – фільм про паломницький центр, розташований на роздоріжжі католицького та православного світу, який поєднує в собі традиції західного і східного пілігримства. Тисячі християн щороку долають важкий шлях крізь міста і села, аби віддати шану Зарваниці – місцю, де в XIII столітті з’явилася Діва Марія.

Чи станеться диво з тими, хто провів сім днів у подорожі повної віри, іронії та втоми; з тими, хто звільнився від рутини?

Українська прем‘єра “Зарваниці” відбудеться 20-21 березня в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Проєкт фільму-подорожі став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисерами та авторами сценарію є Ярема Малащук та Роман Хімей. Продюсує картину Валерія Сочивець.

 

Проект «Зарваниця» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 1 млн 16 тис. 131 грн., що і становить загальну вартість виробництва фільму.