Вівторок, 5 Березня

Який ефект дає використання кормових добавок для ВРХ?

Ефективність вирощування великої рогатої худоби залежить від збалансованості раціону тварин. Багато власників тваринних господарств вирішують використовувати спеціальні кормові добавки, які дають змогу збагатити раціон елементами, необхідними для швидкого та повноцінного росту корів, отримання високих показників надою. До того ж компоненти сухих кормів збалансовані, що підвищує засвоюваність продуктів.

Купити кормові добавки для ВРХ в Україні ви можете в «БТУ-ЦЕНТР». Відомий український виробник пропонує якісні сухі корми з корисним складом компонентів, які відповідають суворим вимогам державних та світових стандартів. На сайті https://btu-center.com/promisloviy-sektor/tvarinnitstvo/kormov-dobavki/ можна замовити кормові суміші гуртом за максимально вигідними цінами з доставкою в будь-які міста України.

Переваги кормових добавок

Використання сухих кормових сумішей для великої рогатої худоби надає такі переваги:

  • Збільшення продуктивності на 12—15%. У тварин, які регулярно отримують добавки, спостерігається покращення росту, підвищення імунітету, збільшення надоїв молока. Готові кормові добавки мають поживні речовини в найбільш зручній для засвоєння формі. Завдяки цьому корови та телята отримують максимум корисних макро- та мікроелементів за такої ж кількості продуктів.
  • Рецепт сухих кормів розробляється для конкретних вікових груп.
  • Додавання в раціон тварин готових сухих сумішей забезпечує скорочення витрат їжі. Для повного насичення коровам потрібно менше корму та звичних продуктів. Такий ефект досягається завдяки наявності в складі кормових добавок — речовин, що поліпшують апетит та обмінні процеси в організмі. Також результатом стає зниження кількості відходів.
  • Кормові суміші мають в складі ферменти та корисні мінерали, які підтримують оптимальну життєдіяльність корів.
  • Сухий корм зручно транспортувати, водночас його можна зберігати довгий час. Це забезпечується завдяки збереженню поживної цінності, стійкості до ураження мікотоксинами, негативного впливу шкідливих мікроорганізмів.
  • Кормові добавки — прості в дозуванні, а недоїдені залишки можна легко прибирати з лотків, що дає змогу підтримувати гігієну в корівнику.

Склад кормових добавок

Сухі суміші для великої рогатої худоби мають великі відмінності від кормів для свиней, птахів та інших сільськогосподарських тварин. В основу добавок можуть входити зернові, бобові, шроти та макуха, висівки. Також склад багатий вітамінами А, Е, D, макроелементами (кальцій, фосфор, натрій, магній) та мікроелементами (залізо, марганець, мідь, йод, сіра, цинк, кобальт), що дає змогу зробити раціон ВРХ максимально збалансованим.