Середа, 28 Лютого

Які вимоги висуваються до помешкання бізнес-класу?

Яким параметрам повинно відповідати сучасне житло, аби його можна було віднести до бізнес-класу? Які критерії висуваються до самої квартири та місця її розташування?

Чи не кожен забудовник прагне здивувати своїх майбутніх клієнтів якісним та комфортабельним житлом. Сучасний житловий фонд недаремно ділиться на різні класи. Тому, купуючи квартиру на первинному ринку нерухомості, клієнти, цілком природно, звертають увагу на те, до якого класу належить їхнє потенційне майбутнє помешкання. Для тих, хто шукає на сайті DOM.RIA новобудови, відкривається велика кількість хороших квартир різної цінової категорії. Зокрема — можна без проблем знайти житлову нерухомість, котра належить до бізнес-класу.

Неодмінні атрибути помешкання бізнес-класу

Аби житло бізнес-класу дійсно відповідало своєму статусу, для нього мають бути характерними наступні ознаки:

  • Елітне місцезнаходження.

Квартира має бути розташована поблизу центру міста. З одного боку, можна було б заперечити, що якісне дороге житло може бути й на околиці, а з екологічної точки зору проживати там більш виправдано. Проте, з іншого боку, сама назва “бізнес-клас” говорить про те, що квартира має бути розташована у бізнесовому центрі міста — саме там, де зосереджене його ділове та культурне життя.

  • Розвинена довколишня інфраструктура. 

Це стосується не лише бізнес-об’єктів, а й зелених насаджень. Не слід забувати, що квартира — це передусім житло, навіть якщо і йдеться про бізнес-клас. Важливо не лише, аби вона була розташована в районі, де сконцентроване ділове життя міста. Вагомо також те, аби це розташування не було досягнуто шляхом компромісів у питанні екології та можливостей для комфортного, затишного життя.

  • Високий рівень безпеки. 

Традиційним рішенням вважається якісна система відеонагляду, котра вберігає помешкання від зловмисників. Не менш важливу роль відіграють додаткові рішення в контексті охорони території, консьєрж-служб у кожному з під’їздів.

  • Забезпечення зручного паркінгу. 

Переважну більшість мешканців ЖК бізнес-класу складають люди, які володіють персональним транспортним засобом. Тому якісна парковка — неодмінна умова для комфортного проживання.

  • Відсутність квартир з маленькою площею.

Попри те, що смарт-квартири мають попит на нинішньому ринку нерухомості, вони не можуть належати до бізнес-класу. У цьому контексті може йтися лише про житло, котре має площу від 50 квадратних метрів.

  • Небагато квартир на поверсі. 

Як правило, це до 8 квартир. Такі будинку ще часто називають помешканням клубного типу з обмеженою кількістю сусідів.

  • Дуже якісні будівельні матеріали. 

Ідеться як про безпосередньо будматеріали, потрібні для зведення будинку, так і про утеплювачі, сировину для оздоблювальних робіт.

Кожен забудовник сам вирішує, які додаткові переваги забезпечити запропонованому житлу, аби воно вигідно виділялося на фоні пропозицій компаній-конкурентів. Але перераховані особливості — своєрідна програма-мінімум, котру необхідно виконати для того, щоб житловий комплекс міг претендувати на такий високий статус.

Підбиваючи підсумки

Бізнес-клас житла — це завжди про високий рівень комфорту. Відтак, поруч з житловим комплексом має вирувати ділове життя. Важливо, щоб у безпосередній наближеності до ЖК були торгово-розважальні центри, школи, парки, культурні установи, офісні будівлі потужних компаній. У поєднанні з комфортабельними умовами проживання та високим рівнем безпеки такий підхід створює потрібний рівень комфорту, до якого звикли забезпечені й ділові люди.