П’ятниця, 2 Грудня

Які переваги надає оренда авто у Львові?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Незважаючи на те, що вперше прокат авто в нашій країні з’явився ще в середині минулого століття, справжню популярність та поширення він отримує лише в останні десять років. Затребуваність оренди автомобілів не випадкова. Ця послуга здатна вирішити багато проблем як для тих, хто ще не встиг купити своє авто, так і навіть для власників машин. Вона актуальна у будь-якому регіоні, але особливо – у туристичних містах. Наприклад, у Львові – одному з найромантичніших та найзагадковіших міст України.

Працівники сервісу 7Cars, що пропонує оренду авто в різних містах нашої країни, розповіли нам про переваги цієї послуги. Отже, які головні причини взяти напрокат автомобіль у Львові?

  • Для туристів. Самостійні подорожі завжди цікавіші та багатограніші за ті, що організовані туроператором. Можливо, вони не завжди будуть настільки ж комфортними, але однозначно відкриють вам місто з незвичного та незнайомого більшості туристів ракурсу. Якщо у вас немає можливості вирушити в подорож на власному транспорті, то його завжди можна взяти в оренду. У Львові ця послуга виявиться просто незамінною, оскільки дозволить відвідати мальовничі околиці міста і визначні пам’ятки, розташовані осторонь від популярних туристичних стежок і маршрутів.
  • Для великої групи мандрівників. Якщо ви хотіли б подорожувати великою компанією, то автопрокатники запропонують до ваших послуг мінівен або мікроавтобус. Комфортабельне та містке авто допоможе і в сімейній подорожі, і у виїзді на природу з компанією друзів чи колег.
  • Для бізнесу та економії часу. Ті, хто вирушає до Львова у ділову поїздку або просто за враженнями, та бажає замислюватися про можливість самостійного керування автомобілем, можуть орендувати авто з водієм. Досвідченим водій не лише доставить з точки А в точку Б, але й за необхідності допоможе з вибором маршруту, надасть екскурсійний супровід.
  • Для урочистих подій. Організація весілля, ювілею, випускного чи транспортування гостей на конференцію або інший масштабний захід – в усіх цих ситуаціях може знадобитися орендований автомобіль.
  • У разі поломки власного транспорту взята напрокат машина також може вас виручити. У такому випадку ви не втратите дні дорогоцінної відпустки в очікуванні кінця ремонтних робіт, та вам не доведеться сильно змінювати свої плани.

До того ж, оренда авто має і низку додаткових опцій, якими варто скористатися.

  • Для того, щоб продумати свою подорож до дрібниць, замовити вподобану машину можна заздалегідь. Великий автопарк повністю справних авто будь-якої марки та моделі дає можливість кожному водієві зробити ідеальний для нього вибір. Підібрати машину можна не тільки за вартістю прокату або обслуговування, а й відповідно до запланованої подорожі: наприклад, якщо ви зібралися об’їхати околиці Львова чи вирушити до Карпат, краще обрати надійний позашляховик, який з легкістю подолає будь-яке бездоріжжя.
  • Усі автомобілі, що надаються у прокат великими компаніями, повністю застраховані. Проте за бажанням клієнта можна замовити також додаткове страхування: це допоможе знизити суму застави та об’єм власної відповідальності за авто.
  • Відповідно до потреб орендаря, є можливість скористатися додатковими послугами прокату: наприклад, орендувати навігатор, який не дозволить збитися з дороги в незнайомій місцевості, або встановити в автомобіль дитяче крісло.

Таким чином, вирушаючи у подорож неповторною Західною Україною, варто замислитися про відвідування прокатної компанії. Оренда авто у відпустці – це свобода, гарантія безпечної та застрахованої подорожі, у якій максимально враховані будь-які форс-мажори.