П’ятниця, 29 Вересня

Яка погода буде у Львові у другій половині липня

На жителів Львова у другій половині липня чекає тепла літня погода. Сонячних днів буде небагато. Практично весь період на небі збережеться хмарність, періодично йтимуть короткочасні дощі. Погода на сьогодні у Львові цікавитиме багатьох жителів міста, оскільки в середині літа хочеться поїхати на природу і провести вільний час у приємній заміській обстановці. На щастя, цьому нічого не завадить. Атмосферний тиск теж буде в нормі.

Друга половина липня у Львові розпочнеться зі спекотної погоди. У понеділок 17 липня температура підвищиться до 30 ℃. Однак вночі буде прохолодніше – 19 ℃. Цього дня буде частково хмарно, тому обійдеться без яскравих сонячних променів.

У вівторок 18 липня у Львові похолодає до 25 ℃. Практично весь день йтиме дощ, очікується гроза. Нічна температура становитиме 17 ℃.

З 19 по 23 липня денна температура зберігатиметься в межах 21-23 ℃, нічна знизиться до 15-17℃. Усі ці дні жителі міста спостерігатимуть на небі часткову хмарність. Щодня йтимуть короткочасні дощі. Однак сильних опадів синоптики не прогнозують.

З 24 по 30 липня погода буде теплою. У денний час протягом тижня температура змінюватиметься від 27 до 21 ℃. Ночі будуть досить прохолодними – 15-16℃. У вівторок, середу та п’ятницю в місті пройдуть слабкі дощі.

У понеділок 31 липня на небі не буде хмар. Синоптики обіцяють безхмарну погоду протягом усього дня. Вдень повітря прогріється до 27℃, а вночі температура опуститься до 20℃.