Середа, 28 Лютого

Як зварити ідеальну каву?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

10 порад від людини з досвідом.

1. Чиста вода

Щоб зварити смачну каву, вам знадобиться чиста вода. Відразу забудьте про воду з-під крана, якщо хочете отримати ідеальний ароматний напій.

2. Не поспішайте

Якщо ви варите каву в турці, завжди включайте на плиті найменший вогонь. Розумію, звичайно, що хочеться якомога швидше зробити перший ковток, але поспіх тут ні до чого. Запам’ятайте – кава вариться довго.

3. Турка з вузькою шийкою

Якщо хочете зварити смачну каву, використовуйте турку з вузькою шийкою. Тоді кава вийде більш ароматною.

4. Додайте сіль.

Так-так, саме сіль. Не ложку, зрозуміло, а буквально 2-3 невеликих кришталика. Відчуватися в смаку вона не повинна. Фішка тут в тому, що сіль якимось незрозумілим чином сприяє посиленню аромату кави. Перевірено особисто.

5. Імбир

Сипте зовсім небагато, різницю відчуєте, запевняю. І сіль, і імбир додавайте, коли ще не залили каву в турці водою.

6. Цукор

Використовуйте коричневий цукор, додайте трохи за смаком.

7. Помол кави

Експериментуйте з помелом. Я особисто люблю дуже невеликий або навпаки, великий. Різниця в смаку помітно відчувається.

8. Не дайте кави закипіти

Це головне правило: як тільки утворилася зверху щільна кірочка, яка ось-ось почне активно підніматися – зніміть турку з вогню. Зачекайте з хвилину, потім повторіть так три рази. Якщо ця корочка зруйнується, то і весь аромат, накопичений під нею, відповідно піде і доведеться починати спочатку.

9. Кава в зернах

Вирішили зварити смачну каву? Використовуйте тільки якісну каву в зернах, відразу забудьте про молоту. Я взагалі скептично ставлюся до людей, які купують подібну нісенітницю.

10. Дайте відстоятися

Як тільки кава буде готова, не потрібно відразу розливати в чашки. Дайте її відстоятися секунд 30 хоча б. Так вона набуде більш однорідну консистенцію.

Фото: lana-marso