Середа, 22 Травня

Як зробити життя більш осмисленим: 9 книг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мізки.com пропонує вам 9 книг, які допоможуть зробити життя більш осмисленим. Помилково ми інколи думаємо, що для цього нам потрібно багато чого зробити і багато де побувати, але насправді треба просто відшукати час для самого себе.

До списку “Що зробить мене по-справжньому щасливою людино” можна додати багато речей. Але насправді для цього потрібно зовсім мало — навчитись сприймати себе, відмежовуватись від шуму повсякденного життя і віднайти те, заради чого вам захочеться просинатись кожного ранку. Не знаєте, з чого почати? Мізки.com. рекомендує вам кілька книжок, які допоможуть в цій справі.

Ерік Бертран Ларссен “Тепер! Лови мить — це твоє все”

Якщо вам здається, що життя проходить повз і вам не вистачає часу, щоб насолоджуватись кожною миттю через постійні проблеми чи обов’язки, тоді книга норвезького бізнес-консультанта Еріка Бертрана Ларссена “Тепер! Лови мить — це твоє все” саме для вас.

Завдяки їй ви не лише зрозумієте, але й зможете розірвати замкнене коло, в якому нібито нема місця для вас самих. Нарешті вам вдасться брати від життя максимум і отримувати задоволення “тут і тепер”, не оглядаючись на минуле чи розмислюючи про майбутнє. Адже саме теперішнє має значення, і якщо ви навчитесь бути присутніми у власному житті, то зможете подолати стрес та постійну заклопотаність.

Брене Браун “Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є”

Як часто ви задумуєтесь над тим, що неідеальні? На кого ви стараєтесь бути схожими? Хто ваш ідеал? Зрештою. Відповіді не мають значення, тому що дуже часто цей ідеал — результат насаджуваних суспільством стереотипів. Головне в цьому житті — навчитись сприймати себе і бути щасливою людиною. Саме це є найважчою роботою, але надзвичайно важливою для кожного з нас.

Книга “Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є” Брене Брауна — бестселер “New York Times” із саморозвитку. З її допомогою ви навчитесь сприймати себе та подолаєте невпевненість в собі.

Віктор Франкл “Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі”

Автор книг “Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі” Віктор Франкл не просто відомий психіатр та філософ, це людина, якій довелось пережити голод, жорстокість та страждання. Три роки свого життя Франкл провів в концентраційних таборах, але не зламався. За його словами, якщо людина знаходить сенс свого життя, вона зможе пережити будь-які випробування.

На сторінках книги психіатр описав свій життєвий досвід, який уже зміг допомогти людям по всьому світу зрозуміти себе, відшукавши сенс життя. Проаналізувавши власну поведінку та поведінку інших в’язнів, Віктор Франкл зрозумів, що не дає людині здатися, та штовхає на пошуки того, заради чого варто жити.

Ірвін Ялом “Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта”

Уже не ожин десяток років книгу “Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта” Ірвіна Ялома вважають однією з найкращих в сфері психології. З проблемами, які описані на її сторінках, довелось стикнутись не лише пацієнтам Ялома, вони, в певній мірі, мають місце в житті кожного із нас. Йдеться про нерозділене кохання, свободу, біль втрати, усвідомлення старості та смерті.

Прочитавши цю книгу, ви не просто дізнаєтесь про життя людей, які звернулись за допомогою, але й пройдете разом з ними шлях подолання проблем.

Чарлз Дахігг “Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі”

У всіх нас є певні звички, але послуговуючись ними, ми можем не звертати увагу на те, який згубний вплив вони здійснюють на наше життя. Однак за словами Чарлза Дахігга, який поспілкувався з 300 науковців і директорів підприємств, людина може контролювати свої звички, полегшивши шлях до успіху. Для цього потрібні всього лиш знання про те, як створюються звички. Зрозумівши це, кожна людина може перебудувати шаблон поведінки так, як забажає.

Книга “Сила звички. Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі” допоможе не лише кинути курити чи менше їсти, але й ефективніше працювати і знаходити спільну мову з іншими людьми.

Дейл Карнегі “Як подолати неспокій і почати жити”

В певній мірі життя в ХХІ столітті можна назвати суцільним стресом. Ми постійно переймаємось через щось, і хвилювання уже стало звичкою. Але справа в тому, що вона ні до чого хорошого не веде. Тому її потрібно позбутись, і нарешті навчитись жити.

Книга “Як подолати неспокій і почати жити” допоможе кожному відшукати для себе натхнення і, незалежно від життєвих обставин, стати щасливою людиною.

 

Маршалл Голдсміт, Марк Рейтер “Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути”

Для того, щоб досягнути успіху і стати іншою людиною, насамперед, потрібно усвідомити, що до цього моменту вам заважало і “перемкнутись” на потрібний лад. Так вважають американські бізнес-експерти Маршалл Голдсміт та Марк Рейтер, автори книги “Перемикайся. Стань тим, ким хочеш бути”.

Ця книга допоможе вам подолати перешкоди, які траплятимуться на шляху до удосконалення самого себе, використовуючи перевірені ідеї, концепції та механізми.

Кондо Марі “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”

Приблизно за 67 тижнів книга “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди” займала 1-е місце в рейтингу бестселерів The New York Times, вона перекладена 35 мовами світу.

Суть полягає в усвідомленні того, що всі ми живемо у постійному безладі, однак для того, щоб змінити власне життя — достатньо змінити своє мислення. І саме ця книга допоможе вам. Разом з її автором Кондо Марі ви приберете раз і назавжди!

Брене Браун “Стань сильнішим”

В кожного з нас в житті бували моменти, коли здавалось, ніби життя закінчилось, усе йшло шкереберть і не було сили піднятись з колін. Але безвихідних ситуації не існує, і на це в своїй книзі “Стань сильнішим” наголошує Брене Браун.

Завдяки їй у вас знову відродиться віра в себе самого, і не важливо, з якою проблемою ви стикнулись — в особистому житті, чи професійному.

Якщо ви хочете змінити своє життя, але не знаєте, з чого почати, ця книга допоможе вам.