Як зробити початок тижня максимально легким і чудовим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1. Забудьте фразу «Я посплю ще п’ять хвилинок». Вставайте відразу після дзвінка будильника і намагайтеся прокидатися в один і той же час. Повірте, ваш організм скаже вам спасибі.

2. Ранкові тренування повинні бути для вас в пріоритеті. Перші кілька днів або навіть тижнів будуть для вас важкими. Але незабаром ваше тіло звикне до ранкових пробіжок або, наприклад, до занять йогою.

3. Відкрийте вікно, коли прокинетеся. Сонячне світло і свіже повітря наповнять вас природною енергією, від якої ви вже точно відчуєте себе бадьорим і повним сил.

4. Звісьте ноги з ліжка. Це відмінний і швидкий спосіб перейти з режиму сну в режим неспання.

5. Змініть мелодію будильника. Сьогодні нам доступні мільйони мелодій. Поставте на будильник таку пісню, від якої вам захочеться встати і з посмішкою почати новий день, а не ту, від якої вам знову захочеться заснути.

6. Прийміть душ. І нехай ваш душ буде контрастним: чергуйте гарячу і холодну воду, і ви помітите, як добре це допомагає вам прокинутися.

7. Прокидайтеся з очікуванням чогось приємного. Це може бути що завгодно: улюблений омлет, думка про те, що зараз ви поїдете снідати в затишну кав’ярню чи проведете півгодини в тиші і спокої, почитуючи свіжий випуск газети чи улюблену книгу.

Будьте здорові та щасливі!