Як зробити кілька літрів апельсинового лимонаду з чотирьох апельсинів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Справді корисний бюджетний і натуральний напій, коли хочеться цитрусової свіжості під час літньої спеки чи просто після втоми. Отже, як приготувати відмінний лимонно-апельсиновий напій-фреш у домашніх умовах.

Наприклад, для приготування 8-9 літрів літрів такого соку необхідно лише дістати 1 лимон і 4 апельсини.

Інгредієнти:

  • апельсин – 4 шт
  • вода – 6-7 л
  • цукор – 400-500 грам цукру
  • лимона кислота або сік 1 лимона

Приготування:

Потрібно взяти 4 апельсини, вимити їх і обдати окропом. На наступні 12-24 години ставимо апельсини в морозилку. Завдяки заморожуванню в апельсинах забирається гіркотa.

Після того, як ви витягнете апельсини з морозилки, їх потрібно залити гарячою водою, щоб трохи розморозити і зробити більш м’якими для подальшої нарізки.

Нарізаємо кожен апельсин на 6-8 шматочків.

Тепер прокручуємо апельсини через м’ясорубку разом з шкіркою. Апельсинову масу заливаємо 3 літрами холодної води (кип’яченою або фільтрованою) і настоюємо 15 хвилин.

Через 15 хвилин настій потрібно процідити і профільтрувати через марлечку або дрібне сито.

Додаємо до настою 6-7 літрів питної води, 0,7 кг цукру і трохи лимонної кислоти. Замість лимонної кислоти можна видавити сік одного лимона.

Лимонад повинен настоятися 1 годину, щоб придбати насичений колір і смак.

Такий напій радує своїми природними складниками, натуральним смаком і бюджетністю. З упевненістю можна сказати, що це просто знахідка для літа. А тому приготувати його варто кожному.