Понеділок, 14 Червня

Як заощадити на ресторанах та музеях у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Розповідаємо вам про маленький секрет, який знають небагато львів’ян та туристів. У Львові можна заощадити гроші, відвідуючи ресторани та музеї. І це насправді дуже круто! Ви можете безкоштовно відвідати найкращі музеї міста, покататись на Чуто-поїзді, а також отримати знижки в найкращих ресторанах та скуштувати на смак справжнього Галицького сирника і ароматного глінтвейну.

А все тому, що два роки тому у Львові запровадили картку Lviv City Card. Ця картка також дуже спрощує навігацію містом. Протягом дня ви можете використовувати її для пересування по місту в трамваях або тролейбусах або відчути себе велосипедистом, адже картка надає також гарні знижки і на велопрокати.

Один день у Львові разом з City Card може виглядати так:

Заходите спочатку в Lviv Tourist Information Center і купуєте картку на 24 години (200 грн). Там же ж можете отримати безкоштовну карту міста, щоб краще орієнтуватись. Або можете придбати City Card на сайті онлайн, щоб одразу користуватись нею.

Ідете на ранкову каву в кав’ярні Вірменка – 10% знижки. Орендуєте потім велосипед у Veliki.ua (20% знижки). Дві години оренди обійдуться в 160 грн замість 200 грн. На велосипеді їдете до Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького, щоб насолодитись природою та ознайомитись з народною архітектурою (50 грн, безкоштовно з карткою).

Повернувшись до центру, йдете на обід. В ресторані ЧЕСНЕ М’ЯСО отримуєте знижку 10%. Після обіду – коротка прогулянка до Інтерактивного музею D.S.Таємна Аптека, де пробуєте себе в ролі алхіміка (65 грн, безкоштовно з карткою). Ще одна прогулянка і вас зустрічає справжній мамонт у Державному природознавчому музеї на Театральній (20 грн, безкоштовно з карткою).

Далі можна трошки перепочити. Найкраще – сісти на Чудо-поїзд або Чудо-бус від Чудо Тур і поїхати на екскурсію містом (150 грн, безкоштовно з карткою). На вечерю можна завітати в паб ТhеGrill / steak & wok & roll на Театральній і отримати ще 15% знижки.

Окрім того, в докарантинний період можна було безкоштовно відвідати оглядовий майданчик на міській Ратуші. Наразі він зачинений. Також була можливість безкоштовного проїзду в електротранспорті (тимчасово послуга недоступна).

Загалом, лише входи в музеї та екскурсія дають можливість заощадити третину. З урахуванням усіх знижок – вигода очевидна. Відчуйте переваги Lviv City Card та насолоджуйтесь подорожжю. Замовити Lviv City Card та дізнатись більше інформації ви можете за цим посиланням. Вартість картки: 24 години – 200 грн. 48 годин – 300 грн і на 72 години – 400 грн.

Share.