Понеділок, 4 Березня

Як виглядав Львів напередодні Євро-2012

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Старі фотографію можуть нам розповісти багато історій про життя Старого Львова, про події, які в ньому відбувались. Разом з тим, усі події, які вже відбулись – це вже історія. Востаннє Львовом  так званий Google-мобіль їздив ще у 2015 році, який фотографував вулиці міста, але на сервісі  maps.google.com.ua зберігся Львів й 2011 року, а якщо точніше – то жовтень 2011 року.

Переглядаючи пейзажі шестирічної давнини мимоволі розумієш скільки всього змінилось з того часу, та які реконструкції ми пережили напередодні Євро-2012 й після цього.

Перш за все можна побачити незвичну картину на вулиці Руській – там стихійна парковка, як таке можливо (до речі, центральна частина ще не закрита боллардами – вони з’являться лише у квітні 2014 року).

Саме так: у тому часі проводився капітальний ремонт вулиць Личаківської, яку закрили 15 червня 2011 року, Коновальця, Чупринки та Мельника, які було закрито з 12 липня того ж року, а також перекладалась бруківка на площі Кропивницького. Як наслідок жоден з  трамвайних маршрутів, що їде через площу Ринок (№: 1, 2, 9, 9а) їхати не міг, не курсував також і трамвай №6

Ремонт на прощі Кропивницького пов’язаний із реконструкцією всієї вулиці Городоцької від цієї площі і аж до церкви Анни. У цьому ж часі тривало будівництво вулички між перехрестями Шевченка-Швецька та Городоцька-Гоголя, завдяки якій зараз суттєво розвантажене перехрестя Городоцька-Шевченка. Перехрестя вул. С. Бандери – вул. Городоцька було закрито 9 липня 2011 року, цьому передувало перекриття на ремонт ділянки Городоцької між площею Кропивницького (3 6 червня 2011 року) та вулицею Гоголя, а 24 липня було закрито ділянку вулиця Гоголя – церква св. Анни.

На цьому ремонтні роботи на вулиці Городоцькій не обмежились: з 22 червня 2011 року, було перекрито ділянку вулиці від вулиці Кульпарківської до повороту на Левандівку. У часі ремонту вулицю було розширено з 2х до 4х смуг, перекладено бруківку. Для розширення вулиці довелось з одного боку дороги зрізати дерева, та висадити молоді по краю теперішньої дороги.

На проспекті Шевченка ще немає кільця

На перехресті Зелена Дж. Вашингтона ще немає кільця

Також ремонт тривав на проспекті Свободи між вулицями Городоцькою та Гнатюка. Там вже, частково, знали асфальт і ремонтували комунікації, щоб потім замостити цю частину проспекту бруківкою, а чотири роки пізніше, аналогічну реконструкцію вже проводять на частині проспекту від вулиці Гнатюка до вулиці Вороного.

Цікавою, також, буде і «поїздка» в район Арени Львів – там ще триває будівництво парковок та під’їзних доріг. Сам ж стадіон вже збудований, на полі зелений газон, на трибунах встановлено крісла

А ось як будувалась дорога до нового аеропорту.

Перехрестя Личаківська-Пасічна

Вулиця Куліша ще застелена асфальтом, а також ще видно залишки парку, на місці якого згодом постане ТЦ “Форум Львів”.

Куліша

Куліша-Чорновола. Зараз тут ТЦ “Форум Львів”

Вулиця Під Дубом

А пам’ятаєте “американські гірки” на Богданівській?

Пройдемося по вулиці Стуса-Червоної Калини, де зараз курсує “трамвай на Сихів”.

Червоної Калини-Угорська

Вулиця Богдана Хмельницького.

Неподалік від вул. Б. Хмельницького зайдемо на Гайдамацьку.

А тут вже й на Промислову, яку почали ремонтувати у 2015 році.

На завершення екскурсії поглянемо на будівництво ТРЦ “Вікторія Гарденс”.

Дякую за увагу!