Неділя, 23 Червня

Як розкрутити Тік Ток та підняти актив: 8 робочих методів

Розкручування акаунта в соціальних мережах, таких як TikTok, вимагає часу, зусиль та стратегії. Ми зібрали кілька порад, як підняти актив в Тік Тоці, якщо ви тільки починаєте створювати контент. Один із найпростіших способів, як розкрутити Тік Ток – це накрутка різних видів активності за допомогою платних сервісів. Такі сайти значно спрощують вам завдання, ви можете купити репости ТікТок на сеціалізованому сервісі, замовити лайки, передплатників, коментарі та іншу активність. Просування відбуватиметься без вашого втручання, а ви поки що зможете зайнятися створенням якісного та цікавого контенту.

Як просувати Тік Ток: особливості

Процес просування акаунта на Tik Tok має свої особливості, оскільки ця платформа має унікальну аудиторію та динаміку. Ось те, що вам варто враховувати, якщо ви думаєте, як просувати Тік Ток:

  • ✔️ Короткий та захопливий контент. Tik Tok спеціалізується на коротких відео (зазвичай до 60 секунд), тому важливо зробити так, щоб перше враження було цікавим та захопливим. Так просування в Тік Ток буде ефективним;

  • ✔️ Хештеги та тренди. Використовуйте популярні хештеги та приєднуйтесь до актуальних трендів. Це допоможе вашому контенту з’являтися у пошуку, реках та на сторінці з хештегами;

  • ✔️ Музика та звукові доріжки. Використовуйте популярні пісні та звукові ефекти. Актуальна музика допоможе привернути увагу глядачів;

  • ✔️ Взаємодія з аудиторією. Відповідайте на коментарі, створюйте діалог з глядачами, спонукаючи їх взаємодіяти з вашим контентом;

  • ✔️ Дуети. Робіть дуети з іншими користувачами або спільні відео. Це може залучити аудиторію іншого користувача до вашого акаунту;

  • ✔️ Креативність та оригінальність. Тік Ток – це місце для творчості та оригінальності, експериментуйте зі стилями, ефектами та форматами відео, щоб виділитися серед інших;

  • ✔️ Аналітика та відстеження. Використовуйте аналітичні інструменти Tik Tok для відстеження ефективності вашого контенту. Дізнавайтеся, які відео найбільше сподобалися глядачам та як вони взаємодіють з вашим акаунтом. Так ви зможете створювати відео, які будуть цікаві вашій аудиторії;

  • ✔️ Вертикальний формат. Пам’ятайте, що соц. мережа використовує вертикальний формат відео, тому забезпечте, щоб ваш контент був пристосований до цього формату.

  • ✔️ Стріми. У соціальній мережі також можна вести стріми. Як вийти у прямий ефір у Тік Ток? Просто наберіть щонайменше 1000 підписників.

Просування в Тік Ток: як працють алгоритми системи?

Як стати популярною в Тік Тоці? Варто враховувати особливості роботи алгоритмів. Алгоритм Тік Ток автоматично визначає обсяг переглядів, який отримає відео. Для цього він оцінює метрики соцмережі – лайки, репости, коментарі. Невідомо який параметр облікового запису найбільше враховує система, коли вирішує показати ролик на велику аудиторію.

Як підняти актив в Тік Тоці: платна співпраця з блогерами

Якщо ви вирішили набрати підписників в Тік Ток, радимо розпочати із взаємодії з блогерами. Є кілька нюансів щодо вибору відповідного користувача для азимодії. Перш за все вам варто переконатися в тому, що він знімає контент у тій же ніші, що і ви. Тож ви зможете отримати цільову аудиторію на свою сторінку. Наступний крок – підбирайте блогерів з аналогічною кількістю передплатників. Так ви зможете домовитись про безкоштовну взаємодію шляхом взаємного обміну активністю.

Будьте активними, та не забувайте про хештеги

Якщо ви тільки починаєте знімати відео, складіть для себе контент-план, в якому чітко буде прописано, коли і що ви публікуватимете. Важливо, щоб ролики виходили постійно. Якщо ви випускатимете по одному відео раз на місяць, ваша сторінка точно нікого не зацікавить.

Також не забувайте про теги під своїми роликами. За хештегами вас простіше знайти зацікавленої аудиторії. Не варто просто прописувати популярні теги, вони так чи інакше мають бути пов’язані із темою вашого відео.

Коли краще виставляти відео в Тік Ток

Influencer Marketing Hub провів дослідження та проаналізував понад 100 000 публікацій, щоб визначити тенденції залучення, враховуючи час розміщення постів у TikTok. Результати показали, що найкращі часи для постінгу: вранці, з 6:00 до 12:00, і ввечері, з 19:00 до 23:00 — за східним часовим поясом.

Корисний творчий контент

Щоб ваш обліковий запис був дійсно цікавим передплатником, ви повинні створювати якісний, актуальний та цікавий контент. Перед тим, як починати знімати відео, радимо відвідати розділ з рекомендаціями та посмортіти, які ролики набирають найбільше переглядів, лайків, коментарів. Так ви можете зрозуміти для себе, що знімати в Тік Ток. Важлива умова – ви можете взаємодіяти ідеї, але не копіювати контент повністю.

Висновок

Ми розповіли про те, як зробити, щоб відео залетіло у рек. Постійно залишайтеся активним, стежте за трендами, використовуйте популярну музику та ефекти, чи ви можете придбати лайки, перегляди, підписників в ТікТок на спеціалізованому сервісі, щоб пришвидчити результат. Також не забувайте взаємодіяти зі своєю аудиторією.