П’ятниця, 3 Лютого

Як пожити у готелі безкоштовно або навіть отримати цілий будинок на Сицилії у подарунок?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З 18 по 24 листопада 2019 року, вдруге відбудеться захід Barter Week, в якому власники помешкань по усьому світу пропонують безкоштовне проживання за певну послугу чи товар, пише Veterdoit.

Усі охочі мають можливість пожити без грошей у понад 600 різних B&B в 64 країнах, найбільше варіантів для проживання в Італії — більше 400 безкоштовних помешкань.

В обмін на проживання, мандрівникам потрібно буде виконати побажання власників, наприклад — підтримка порядку у готелі або творча робота, така як розпис стін або створення предметів декору. Також можна знайти роботу по оформленню сайту або прохання подарувати антикваріат.

З України участь приймуть два хостели — це Dream Hostel зі Львова та Hostel Friday в Одесі, які пропонують безкоштовне проживання за створення відеоролика чи фото хостелу.

Якщо не має побажань у власника, можна запропонувати свої варіанти, з найпопулярніших — це колекція коміксів чи свій маркетинговий досвід, уроки танго, етнічну страву, професійні фотографії чи уроки англійської мови. Чим більше ви знаєте та вмієте, тим більше можете запропонувати!

Як приєднатись до Barter Week?

На сайті, присвяченому події, ви знайдете візитну картку всіх B&B, що беруть участь. Вони сортуються за країною та за бажанням господаря, а саме того, що вони хочуть в обмін на безкоштовну гостинність. Вибравши B&B, який приверне вашу увагу, ви зможете зв’язатись з господарями через відповідну форму. Розпочніть переговори, і коли ви домовитесь про «бартер» — збирайтесь у мандрівку.\

Цього року для мандрівників спростили пошук проживання, оскільки на домашній сторінці B&B перелічено категорії товарів та послуг, які шукаються. Наприклад, якщо мандрівник хоче зайнятися садівництвом і шукає B&B, яким потрібна така допомога, вони можуть просто натиснути на «Садівництво» і знайти список помешкань.

Будь-який господар B&B, який хоче приєднатись до розгалуженої мережі закладів , що беруть участь у заході, просто подає на сайт інформацію з коротким текстом, фотографіями та описом бажань. Все безкоштовно.

Про Barter Week:

Barter Week — захід, який проводиться власниками італійського сайту з бронювання готелів «Bed and Breakfast».

У 2009 році стартував щорічний захід «Settimana del Baratto». Під час цього заходу, маленькі готелі пропонували пожити у них безкоштовно в обмін на виконання роботи в готелі, чи то кран полагодити, плитку покласти або прибрати в номерах.

Захід отримав найбільшу популярність у 2016 році, коли участь в проекті взяло 2000 готелів. Тепер сайтом користуються об’єкти, які приймають гостей за принципом бартеру протягом всього року.

Успіх проекту привів до появи глобального проекту Barter Week, який вже вдруге проводить захід з обміном проживання на послуги.