Як онлайн поскаржитися на неякісні будівельні роботи на Львівщини? Карта

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львівській ОДА представили електронну карту будівельних робіт, на якій позначені об’єкти, що будуються чи ремонтуюся коштом обласного і державного бюджетів, і куди можна скерувати скаргу на неякісні роботи.

Про це йшлося 11 вересня на брифінгу у Львівській ОДА.

Карта будівельних робіт представлена на сайті ЛОДА. Клікнувши на неї, можна побачити місто та конкретний об’єкт, який будується чи ремонтується, скільки коштує будівництво, хто підрядник і замовник, фото, стан виконання, а також інформацію про тендер і фірми, судові реєстри. Що головне – на карті є опція, де можна подати скаргу на неналежний стан будівництва.

«Карта реалізована на платформі openbudget – це безкоштовне програмне забезпечення, яке надає можливість усім областям, містам в Україні заливати усі об’єкти інфраструктури, на яких проводяться ремонти з додатковою різноманітною інформацією.

Ми працюємо з цією картою вже три роки – упродовж 2016-2018 років, залито понад 5 тис. об’єктів реконструкції, будівництва, капітального ремонту, які були реалізовані у Львівській області за рахунок обласного та державного бюджету. Представлені об’єкти у різних галузях – освіта, охорона здоров’я, благоустрій, спорт.

Зараз до карти додали нові опції. Є можливість прослідкувати усі попередні закупівлі замовника та підрядника, зв’язки будь-якого замовника чи підрядника з іншими підприємствами, фірмами, установами, людьми, антикорупційний моніторинг, витяги з судового реєстру щодо підрядника. Це спрощує отримання аналітичної інформації», – повідомила заступник директора департаменту економічної політики – начальник управління економічного розвитку та стратегічного планування ЛОДА Валентина Москаленко.

З її слів, клікнувши на певну опцію на карті громадяни можуть подати скаргу на неякісний ремонт, додати фотоматеріали. Скарга надійде у відділ звернень громадян й на неї зреагують в ЛОДА.

Share.