Неділя, 28 Квітня

Як добратися до Відня з Києва: маршрут та поради

Відень є одним із найбільш популярних європейських міст серед туристів. Місто було центром австрійської імперії, тому тут знаходяться десятки архітектурних об’єктів та історичних пам’яток  у стилі бароко, романтизму, та модернізму. Більшість із них включені до світової спадщини ЮНЕСКО. Ба більше, Відень вважають столицею музики та мистецтва. Колись тут проживали Моцарт, Бетховен, Шуберт та Гайдн. Відчути австрійський дух щороку приїжджає від 4 до 5 мільйонів туристів. Чверть з них — це іноземці.

 

У цій статті ми ділимося найбільш економним та зручними варіантом, як добратись з України до Відня у 2024. 

Як добратися до Відня з Києва

Подорож з Києва до Відня автобусом є відмінним варіантом для тих, хто шукає економний та комфортний спосіб дістатися до Австрії. Це тому більшість автобусів, які виконують міжнародні рейси, обладнані розкладними ергономічними сидіннями кондиціонером та туалетом. Для мандрівників також доступний безплатний Wi-Fi. Ви можете скористатися послугами Ecoline, LikeBus або Pavluk Trans. Ці перевізники курсують зі столиці щоденно. Тривалість подорожі автобусом від 24 до 30 годин. 

Скільки коштує квиток до Відня

Ціна квитка на автобус Київ Відень залежить від перевізника, класу транспорту, часу бронювання та доступності місць. Середня вартість місця в автобуса становить 2200 грн. Дешеві квитки знайти за ціною від 1200  грн, якщо бронювати заздалегідь​​​​​. Найдорожчий коштує понад 3000 грн. Детальну інформацію про вартість, тривалість подорожі та час відправлення можна знайти онлайн на сайтах перевізників, рітейлерів або у касах автовокзалу. 

Поради туристам

 

Багаж. Ознайомтеся з правилами перевезення багажу перевізника. Зазвичай одна особа може взяти одну або дві валізи вагою до 30 кг та сумку або рюкзак до 5 кг. Сім’ї з немовлятами можуть безоплатно перевозити дитячий візок, а люди з обмеженими можливостями — інвалідний або милиці.

Речі в салон.  Візьміть до салону речі, які зроблять вашу поїздку комфортною. Серед них обов’язково мають бути ергономічна подушка для подорожей, плед та навушники. Пам’ятайте про зарядні пристрої та павербанки. Доступ до електроенергії в автобусі може бути обмеженим.

Розваги. Завантажте улюблені фільми, подкасти, музику, або гру на мобільний. Візьміть із собою паперову або електронну книгу. 

Страхування. Оформіть туристичне страхування перед подорожжю.  За потреби воно може перекрити медичні витрати та інші непередбачувані обставини.

Документи. Покладіть потрібні для мандрівки документи туди, де їх буде швидко дістати, але при цьому вони будуть в надійному місці. Також радимо мати із собою копії документів в друкованому та електронному вигляді. 

Зупинки та пересадки. Дізнайтеся інформацію про заплановані зупинки та пересадки заздалегідь. Так ви можете спланувати перерви та перекуси впродовж дороги. Або ж мати інформацію про очікування транспорту у разі поїздки з пересадкою. 

Контакти. Повідомляйте рідних та близьких про ваш маршрут та плани. А також випишіть контакти посольств та консульств країни, до якої подорожуєте, та країн, в яких будете проїздом.