Понеділок, 15 Серпня

Вийшов перший тизер біографічного фільму про Лесю Українку

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У понеділок, 25 лютого, до дня народження великої української письменниці Лесі Українкикоманда фільму про відому поетесу випустила перший тизер майбутнього байопіку під робочою назвою “Леся Українка. Узлісся”. Про це повідомляє Tochka.net.

У сюжеті тізера відображений один з найдраматичніших проміжків в долі поетеси – це час, який вона провела з Сергієм Мержинським у кінці його життя. Леся Українка самовіддано дбала про коханого, намагаючись полегшити його останні дні. Саме тоді, в одну жахливу ніч, вона написала одну зі своїх відомих поем “Одержима”.

Дарина Полуніна в ролі Лесі Українки © прес-служба

У тизері байопіку Леся опиняється в трагічний момент свого життя, але вона знаходить в собі сили, щоб перетворити горе та біль втрати в глибинну і дуже проникливу творчість. Багато дослідників говорять, що саме ці події стали переломним моментом в її житті, який дав Лесі як художнику, новий поштовх, після якого її поезія стала більш зрілою, глибокою, драматичною та принесла їй світове визнання.

У майбутньому фільмі, як і в тізері, ми хочемо показати некласичний і незвичайний образ Лесі Українки. Ми всі звикли до портрету на шкільній стіні і сухих фактів, які викладали нам вчителя літератури. Але ми хочемо показати Лесю зовсім іншою: живою, сучасною, з глибокими почуттями. Ми покажемо образ справжньої жінки-Енігми, розповімо про всі містичні і суперечливі повороти її долі

кажуть продюсери фільму Юлія Синькевич і Марія Москаленко.

Роль Лесі Українки в тізері виконала молода українська актриса Дарина Полуніна, яка зіграє відому поетесу і в стрічці. Режисер байопіка Нана Джанелідзе розповіла, що їй з Дашею дуже легко працювалося.

Дарина Полуніна в ролі Лесі Українки © прес-служба

Дарина дуже неординарна актриса, на яку чекає велике майбутнє. З першого погляду я зрозуміла, що вона відмінно впорається з роллю Лесі Українки. Насправді, для всієї команди зйомки тізера стали своєрідним випробуванням: ми повинні зрозуміти, наскільки точно ми можемо відтворити той образ Лесі, який лежить в основі сценарію та ідеї нашого фільму, наскільки нам комфортно працювати всім разом. На мою думку, все вдалося як краще

зазначила Нана.

Зйомки тізера проходили в Києві – в Голосіївському парку і в декораціях однією з фотостудій. Сценарій і концепція тізера розроблені Наною Джанелідзе. Ідея реалізована продакшен компаніями JS Films і FX Films.
Share.