Понеділок, 15 Квітня

Вихідні на Львівщині: куди вирушити з дитиною

Львів — чарівне та магічне місто, що притягує до себе туристів з усього світу. Та й уся Львівщина славиться місцями, які варто відвідати усією родиною. Куди ж вирушити на вихідних з дітьми, щоб усім було весело і цікаво?

Плануючи вихідні, до мандрівки спочатку потрібно підготуватись. Ми радимо взяти з собою в поїздку воду, перекус для всієї родини та серветки для чутливої шкіри. Якщо ви збираєтесь на прогулянку з немовлям, покладіть до сумки підгузки, запасний комплект одягу для малюка та запасну пустушку. Дітям, що харчуються молочною сумішшю, може знадобитися пляшечка для годування, придбати яку можна за посиланням в інтернет-магазині Pampik.

Куди ж вирушити з дитиною у Львові та околицях?

Виставка «Льодовикова епоха»

У Державному природничому музеї Львова діє постійна експозиція, присвячена льодовиковому періоду. На виставці можна побачити стародавніх жителів нашої планети, доісторичного волохатого носорога та мамонта. Такі експонати обов’язково зацікавлять маленьких чомучок.

Парк культури та відпочинку

У львівському парку ви маєте змогу покататись на усіляких атракціонах, поласувати морозивом і просто відпочити. У суху погоду влаштуйте своїй родині активні вихідні на роликах — дітлахи шкільного віку будуть у захваті.

Равликова ферма

Поряд зі Львовом, у селі Солонці, працює ферма равликів. Тут проводяться екскурсії для дітей та гастрономічні тури. Вам запропонують скуштувати делікатесні страви, а дітлахи зможуть спостерігати за равликовими перегонами та почути про цих молюсків багато незвичайного. Така екскурсія стане захопливою і смачною подорожжю для всієї родини.

Є ще безліч цікавих місць на Львівщині, які обов’язково треба відвідати з малечею. Якщо ви рідко подорожуєте — вирушайте зараз і отримайте безліч яскравих емоцій.