Неділя, 26 Травня

VovaZiLvova випустив кліп про своє повернення в Україну з США

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В серпні цього року VovaZiLvova сказав про те, що вирішив повернутися в Україну після 6 років проживання в США. Тепер артист випустив сингл і кліп «Сумував без вас засранці». Ця робота присвячена саме поверненню артиста.

VovaZiLvova остаточно повертається в український медіа-простір. Виконавець повернувся з Лос-Анджелеса на Батьківщину й обіцяє робити нову музику, багато нової музики.

Сама пісня починається з рядків: «тато вертається із заробітків». Чекаємо на нову цікаву історію.

«Братики і сестрички! У час, коли музики виходить так багато, але проукраїнської так мало, для розвитку сучасної української культури, життєво необхідно, аби усі ми робили те, шо можемо, з тим, шо маємо і там, де ми є. Сам я, задля того, щоб робити те, що залежить від мене, проміняв комфортний, сонячний і вічнолітній Лос Анжделес, де мешкав останні 6 років, на рідний, дощовий Львів з похмурими обличчями, поганими дорогами і малими гімнюками, які навіть тут, слухають репчик мовою агpесора.

Що у цій ситуації можу робити я? Я можу робити музику. Багато музики. Це і робитиму! А вас прошу про одне: кому зайде, лупніть будь ласка лайк, будь-який коментар і поділіться цим відео з друзями у своїх соціальних мережах. Свій до свого по своє! Бо якщо здоровий український контекст не будемо творити ми , то, як показує досвід і попередніх віків загалом і останніх тридцяти років зокрема – ніхто його для нас не створить. Ніхто крім нас! Слава Україні!» – написав в анотації до відео «Сумував без вас засранці» VovaZiLvova.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно артист оприлюднив новий міні-альбом «Музика радості в бідові часи», а тепер випустив свіженьке відео «Сумував без вас засранці», яке знімав Олександр Фразе-Фразенко.